Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Iratus: Lord of the Dead (OZNÁMENÍ) je Darkest Dungeon z odlišné perspektivy

Aktualizováno

I přes svou chyby neodpouštějící náročnost se z taktického RPG Darkest Dungeon stala kultovní záležitost, která podobně jako Dark Souls definovala to, jak může vypadat hra, jež dovede skutečně potrápit nervy. Nedivíme se proto tomu, že se řada týmů pokusila kráčet ve stopách těchto dvou legend. V našem dnešním oznámení vám představíme projekt studia Unfrozen, v jehož hře Iratus: Lord of the Dead se postavíme na druhou stranu barikády.

Oznámení

Iratus: Lord of the Dead; screenshot: iratus


• Žánr: taktické RPG • Multiplayer: Ne • Vývojář: Unfrozen • Vydavatel: Daedalic Entertainment • Platformy a Datum vydání: PC (24. července 2019 – Early Access) Homepage • Čeština: Ne


Iratus: Lord of the Dead – Oznámení

  1. (2. 8. 2019) Zlo musí v Iratus: Lord of the Dead zvítězit nad dobrem
  2. HW nároky pro Iratus: Lord of the Dead PC

Zlo musí v Iratus: Lord of the Dead zvítězit nad dobrem

• Oznámení: 2. 8. 2019 • Autor: Ondřej Zeman

Darkest Dungeon je pecka, která má díky aktivní moderské komunitě stále co nabídnout, není vám v ní však umožněno ujmout se sil zla. Těm, kteří touží po tom, aby se postavili do čela armády temnoty, se rozhodli vyhovět vývojáři z ruského studia Unfrozen. V jejich tahovém RPG Iratus: Lord of the Dead dostanete totiž k dispozici lorda, kterému světlo zrovna dvakrát nesedí, a tak raději vyznává chaos a zvrácené hodnoty, jež jsou s ním spojené. Okolnímu světu se jeho životní filozofie samozřejmě moc nelíbí, a tak do jeho podzemní říše pořádá výpravy, jejichž cílem není jen vyhubení všeho zlého, ale také řádně si namastit kapsy. Pokud chcete, aby vaše impérium zůstalo bez větších změn, nezbývá vám než sebrat své věrné a pustit se do boje proti mamonem posedlým útočníkům.

Iratus: Lord of the Dead - Počáteční masakr I Alza Magazín (Gameplay)

Iratus: Lord of the Dead sází hodně na temně laděný vizuál, který hráče motivuje k tomu, aby masakroval jednu skupinku dobrodruhů za druhou.

Podobně jako v Darkest Dungeon, i v Iratus: Lord of the Dead vaše parta zpočátku čítá jen pár monster, jejichž kvalita není nikterak valná. Postupem času jsou vám však do rukou dány lepší příšery, které svými dovednostmi dokáží původní družinu relativně slušně zastínit. Nutno je ale počítat s tím, že se vylepšujete jak vy, tak i vaši nepřátelé, takže po určité době budete nuceni čelit silnějším oponentům, jimž dominují bossové, kteří vám dokáží řádně zatopit. Souboje tu probíhají formou tahů, nemusíte se tím pádem moc stresovat nad tím, kdo udeří první, protože nakonec se dostane na každého, nikdo přeci jen nemůže žít věčně.

Pokud vás Iratus: Lord of the Dead zaujal, aktuálně je možné ho zakoupit v rámci předběžného přístupu, do kterého relativně nedávno dorazil. V současnosti vám tato hra nabídne vcelku slušnou paletu nepřátel, nepříliš komplexní systém zprávy kobky, specifický vizuál a obstojný soubojový systém, jenž vám nedá nic zadarmo. Za sebe musím říct, že jsem si titul hodně oblíbil, protože mi dal k dispozici koncept schopný zabavit stratégy na několik desítek hodin, což dokážu ocenit. Finální verze Iratus: Lord of the Dead by měla dorazit v průběhu příštího roku.

• Zdroje: Vlastní

HW nároky pro Iratus: Lord of the Dead PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz Intel Core i5 3.0 GHz
Grafická karta Karta s Open GL 3.2+ NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 280X
DirectX DirectX 9.0c DirectX 11.0
Operační paměť 1 GB 4 GB
Pevný disk 3,5 GB 3,5 GB
i Mohlo by vás zajímat

Iratus: Lord of the Dead vychází 24. července 2019 v předběžném přístupu exkluzivně na PC. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB18