Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Květnové hry pro předplatitelé Xbox Live Gold (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Na začátku května dostanou předplatitelé služby Xbox Live Gold (nebo Game Pass Ultimate) možnost zdarma si stáhnout navíc čtyři hry pro Xbox One a Xbox 360. Radost budou mít především fanoušci univerza 40.000k, sportovních her a Microsoft potěší také ty „zlé“ mezi námi.

Xbox Live Gold; screenshot: cover
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Xbox Live Gold – květnové hry zdarma

  1. V-Rally 4 – dostupné od 1. do 31. května pro Xbox One
  2. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr – dostupné od 16. května do 15. června pro Xbox One
  3. Sensible World of Soccer – dostupné od 1. do 15. května pro Xbox One a Xbox 360
  4. Overlord II – dostupné od 16. do 31. května pro Xbox One a Xbox 360

V-Rally 4 – dostupné od 1. do 31. května pro Xbox One

V-Rally 4 od studia Kylotonn Games vás vezme do blátivého prostředí rally závodů. Prudké zatáčky a nečekané výmoly vám budou dělat společnost stejně jako všudypřítomné vrčení motorů. V-Rally 4 si můžete zahrát s přáteli také na splitscreenu, což byla jedna z mála věcí, kterou náš kolega Filip Němec v recenzi kvitoval. V-Rally vyšlo 7. září 2018 na Xbox One a PS4, 25. září 2018 na PC a 13. prosince 2018 na Switch.

V-Rally 4 - Launch Trailer | PS4

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr – dostupné od 16. května do 15. června pro Xbox One

Vítejte v univerzu, ve kterém neexistuje nic než válka. Tedy je zde toho k vidění hodně, ale dřív nebo později to stejně zničíte, vypálíte, rozcupujete a s modlitbou na rtech k nesmrtelnému císaři také očistíte. V akčním RPG Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr budete dělat přesně tohle – kosit hordy emzáků, levelovat svého Inquisitora a čistit vesmír od „mimozemské korupce“. V naší recenzi jsme hře udělili 68 %. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr vyšlo 5. června 2018 na PC a 23. srpna na PS4 a Xbox One.

Warhammer 40K Inquisitor Martyr Release Trailer

Sensible World of Soccer – dostupné od 1. do 15. května pro Xbox One a Xbox 360

Sensible World of Soccer od Kuju Entertainment je předělávka sportovní klasiky z 90. let, kterou si nyní můžete zahrát i na Xbox One (a Xbox 360). Titul v sobě kombinuje akčnější gameplay při samotném fotbalovém zápasu a management týmu, který prověří vaše strategické uvažování během fotbalové sezóny. Sensible World of Soccer vyšlo poprvé v roce 1994 a na Xbox 360 se objevilo v roce 2007.

Sensible World of Soccer; screenshot: cover
Klasiku SWOS si díky zpětné kompatibilitě můžete zahrát jak na Xbox 360, tak i na Xbox One.

Overlord II – dostupné od 16. do 31. května pro Xbox One a Xbox 360

Další herní klasikou je Overlord II od Triumph Studios. Jedná se o sequel k akčnímu RPG z roku 2007, ve kterém se ujmete mocichtivého Overlorda, jehož jediným cílem je porobení (nebo zničení) světa. Vaším úkolem v tomto díle bude svržení tzv. „Glorious Empire“, v čemž vám pomůže horda malých patolízalů, kteří Overlorda doprovázejí. Příběh pro hru napsala Rhianna Pratchett, dcera fantasy spisovatele Terryho Pratchetta, takže můžete očekávat velmi satirické pojetí. Overlord II vyšel 26. června na PC, PS3 a Xbox 360.

Overlord 2 Attract Trailer

• Zdroje: news.xbox.com

i Mohlo by vás zajímat
P-DC1-WEB29