Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Letos se Nintenda Switch „Pro“ pravděpodobně nedočkáme (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Spekulace o produkci nového (a výkonnějšího) modelu Nintendo Switch a jeho následném vypuštění do světa v průběhu tohoto roku, se nakonec zřejmě nevyplní. President společnosti Nintendo Shuntaro Furukawa totiž zveřejnil během jednání s investory zprávu, ve které vyloženě odmítá myšlenku vypuštění dosud nepředstavené verze Nintendo Switch v průběhu roku 2020, což je pro fanoušky bažící po lepším HW jistě smutná zpráva. Aby však utišil jejich nářky, ohlásil novou speciální edici Nintendo Switch v rámci vydání Animal Crossing: New Horizons, jež proběhne 20. března.

Přestože datum vydání Nintendo Switch „Pro“ nebylo stanoveno na tento rok, nelze úplně vyloučit, že k nám dorazí ten následující. E3 2020 je přeci jen daleko, a do té doby Nintendo snad připraví dostatečně kvalitní prezentaci nové verze své konzole, jejíž základní varianty bylo už prodáno více než 52 milionů kusů, za což jistě vděčí i velmi úspěšnému Pokémon: Sword and Shield.

Nintendo Switch; screenshot: No „Pro“

• Zdroje: Nintendo

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13