Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Magic: Legends (OZNÁMENÍ) je MMORPG ze světa Magic: The Gathering

Aktualizováno

Jedna z nejvýraznějších karetních her současnosti Magic: The Gathering prochází podobně jako její konkurenti stabilním vývojem, jen málokdo by však řekl, že se její univerzum dá použít jako předloha k vytvoření MMORPG. Kreativní vývojáři z Perfect World jsou však schopni pracovat prakticky s čímkoliv, díky čemuž k nám v následujících měsících zamíří Magic: Legends. Co vše o něm aktuálně víme, naleznete v našem oznámení.

Oznámení

Magic: Legends; screenshot: pavouci

• Žánr: MMORPG • Multiplayer: Ano • Vývojář: Cryptic Studios • Vydavatel: Perfect World Entertainment • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (2020?) Homepage • Čeština: Ne


Magic: Legends – Oznámení

  1. Na vývoji Magic: Legends mají pracovat vývojáři stojící za Neverwinter a Star Trek Online
  2. HW nároky pro Magic: Legends PC

Na vývoji Magic: Legends mají pracovat vývojáři stojící za Neverwinter a Star Trek Online

• Oznámení: 17. 12. 2019 • Autor: Ondřej Zeman

Nové MMORPG z dílen Perfect World nám aktuálně vypuštěný trailer představuje doslova skrze střípky, ve kterých máme možnost vidět hrdiny Magic: Legends v různých nelichotivých situacích, z nichž by se však měli hravě dostat. Dle informací v tiskové zprávě se má totiž jednat o takzvané planeswalkery, schopné se za pomoci své mysli přesouvat dimenzemi, jež budou obývat rozličné nepřátelské entity. Ve videu zastoupené třídy mi neskutečně připomínají povolání z The Elder Scrolls Online. Jejich koncept má být však nastaven tak, že každý z planeswalkerů by měl mít možnost definovat směr, kterým kráčí v průběhu hraní, což zní skutečně dobře. Jak lze vidět, k dispozici bychom měli mít třeba hraničáře doprovázeného gryfem, podobu měnícího druida či ohnivé mágy.

Magic: Legends – Cinematic Teaser Trailer

V traileru vypadá Magic: Legends skutečně hodně dobře, snad se brzy dočkáme záběrů z hraní.

Detaily však aktuálně k dispozici nemáme, kvůli čemuž je v tento moment skutečně těžké říct, jak bude vypadat přesný design tříd či kolik jich v Magic: Legends nakonec vlastně nalezneme. Jisté je v tento okamžik jen to, že toto MMORPG bude zasazeno do univerza Magic: The Gathering, které disponuje tak rozsáhlým příběhovým pozadím, že by na něm bylo možné vystavět rovnou několik takto laděných her. Stejně jako podrobnosti o hrdinech nejsou nyní známy ani informace o datu vydání. Pokud vás však trailer Magic: Legends zaujal, máte možnost se přihlásit do uzavřené bety, v níž si budete moci zajímavě vypadající dílo otestovat dříve, než vyjde. Za sebe počítám s tím, že se ho dočkáme v roce 2020, kdy dorazí v tradičním F2P modelu.

• Zdroje: Tisková zpráva, YouTube (Magic: Legends)

HW nároky pro Magic: Legends PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém bude oznámeno bude oznámeno
Procesor bude oznámeno bude oznámeno
Grafická karta bude oznámeno bude oznámeno
DirectX bude oznámeno bude oznámeno
Operační paměť bude oznámeno bude oznámeno
Pevný disk bude oznámeno bude oznámeno
i Mohlo by vás zajímat

Kdy přesně Magic: Legends dorazí, není zatím známo. Titul dorazí na PC, PS4 a Xbox One. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB24