Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Marvel’s Spider-Man 2 (SPEKULACE) – Pracuje se potajnu na pokračování komiksového hitu?

Aktualizováno

Update 18. 6. 2020: Spekulace o 2. dílu série Marvel's Spider-Man se potvrdily jen částečně. Čeká nás pokračování, nicméně nepůjde o plnohodnotný druhá díl. Více informací zde.

Spekulace

Marvel's Spider-Man 2; screenshot: cover


• Žánr: Akční adventura • Multiplayer: Ne? • Vývojář: Insomniac Games • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment • Platformy a Datum vydání: (PS5?) • Čeština: Ano?


Spider-Man, Spider-Man, does whatever a sequel can

• Spekulace: 4. 12. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Marvel's Spider-Man byla prostě pecka, osobně tedy na pokračování čekám jako na smilování boží. Studio Insomniac Games sice zatím mlčí, klidně ale vsadím svou sbírku akčních figurek, že se něco chystá. A internet mi evidentně dává za pravdu.

Na youtube kanále Kinda Funny Games v rámci 249. epizody show The Call-In Show - Kinda Funny Gamescast zaznělo pár slov o potenciálním sequelu Marvel's Spider-Man. A rozhodně to nepůsobilo jako plácnutí do větru, tvůrcem těchto spekulací se totiž stal Imran Khan, bývalý editor serveru Game Informer a videoherní insider, který k tématu Spider-Man 2 řekl toto: „Spider-Man 2 pravděpodobně nevyjde jako startovní titul pro PS5. Myslím, že to vyjde o Vánocích roku 2021.”

A aby toho nebylo málo, případné pochyby ještě rozdrtil sebevědomým prohlášením, že „nemůže moc spekulovat, na to už o této hře ví až příliš mnoho. Spider-Man 2 vyjde dříve, než si všichni myslíme.”

The Call-In Show - Kinda Funny Gamescast Ep. 249

V tomto pořadu si Imran Khan pustil pusu na špacír.

Ano, chápeme, že konkrétních informací je zatím opravdu pomálu, jako boost natěšenosti ale podle našich měřítek tyto zprávy fungují dostatečně. Já tady třeba samým nadšením lezu po stěnách. A kdyby to někoho náhodou zajímalo, opravdu se nejmenuji Peter Parker. O každém novém vlákně na pavučině Marvel's Spider-Man 2 vás budeme neprodleně informovat.

• Zdroje: YouTube (Kinda Funny Games), VG247

i Mohlo by vás zajímat

Datum vydání Marvel's Spider-Man 2 je zatím neznámé, avšak zřejmě se ho dočkáme exkluzivně na PlayStation 5. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB17