Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Mortal Kombat 11 obohatí poslední člen sestavy Spawn (NOVINKA)

• Autor: Jakub Němec

Už téměř rok se můžeme pouštět do křížku se svými přáteli či náhodnými hráči v krvavých arénách Mortal Kombat 11. Tvůrci z NetherRealm Studios nás poctivě zásobují pravidelnými sezónami, které jednou za dva měsíce oživí některá z postav tzv. Kombat Packu. Brzy si budeme moci vyzkoušet posledního bojovníka, ďábelského Spawna.

Mortal Kombat 11; screenshot: Spawn

Pekelné hlubiny vyvrhly Spawna do Mortal Kombat 11

Mezi komiksovými antihrdiny, kteří se rozhodnou působit dobro dosti neortodoxními postupy, najdeme řadu větších či menších sympaťáků, z nichž se naposledy mluvilo o marvelovském upírovi Morbiovi. O svůj díl pozornosti se ovšem přihlásil na uhel spálený mstitel, který sloužil samotnému ďáblovi. Není řeč o Ghost Riderovi, jak by si někteří mohli myslet, ale o Alu Simmonsovi alias Spawnovi. Mimo vody komiksových nadšenců a milovníků akčních béček z devadesátých let ovšem borce, jenž se z ďábelských jam probil až na zemský povrch, moc lidí nezná. To se pravděpodobně změní po 24. březnu (pro vlastníky Kombat Packu po 17. březnu), protože právě Spawn se stane nejnovějším přírůstkem do Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 Kombat Pack – Official Spawn Gameplay Trailer

Spaw bude v Mortal Kombat 11 nebezpečný jak v kontaktní vzdálenosti, tak i z dálky, takže zřejmě bude patřit k hodně nenáviděným soupeřům.

Bojovník obdařený nadlidskou silou, démonicky zářícíma očima a magickou červenou pláštěnkou (Dr. Strange může zůstat v klidu, tahle umí jiné věci) se vrhá do krvavých bitek s ostatními šílenci, kteří se mezi sebou melou hlava (a často) nehlava. Spawn se do téhle bandy báječně hodí, protože kolem sebe dokáže rozsévat násilím prodchnutý chaos založený na obrovském kvantu zbraní, užití zmíněné kápě a především na extra ostrých řetězech, jež mu vystřelují z těla. Na první pohled se tak Spawn bude těšit velkému zájmu u hráčů, kteří doteď spoléhali na dalekonosné útoky kovboje Errona Blacka a řetězovou symfonii Scorpiona.

Spawn sice nepůsobí tak mrštným dojmem jako někteří ninjovití bojovníci Mortal Kombat 11, vše ovšem nahrazuje hrubou silou a možností na chvilku zmizet před očima soupeře, aby mu následně mohl zasadit zákeřnou ránu do zad (stejně je to chabá náhrada za Reptila). Nová postava působí podobně atraktivním dojmem jako naposledy přidaný zlotřilec Joker nebo nemrtvá královna Sindel, takže uvidíme, jak se nakonec mezi hráči uchytí. Potenciálu v sobě skrývá víc než dost a já jej určitě alespoň vyzkouším. Co vy?

• Zdroje: YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22