Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Natáčení filmu Uncharted se odkládá kvůli koronaviru (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Adaptace slavné videoherní série po dlouhém hledání režiséra a obsazení zažívá další smolné období. Očekávaný akční film se měl oficiálně začít natáčet už příští měsíc v Berlíně, vzhledem k celosvětové epidemii koronaviru ovšem studio Sony tomuto projektu dalo dočasnou stopku. Co to reálně pro film znamená a jaké další snímky potkal podobný osud?

Uncharted (film); screenshot: odklad natáčení

Natáčení Uncharted se posouvá o více než měsíc

Začátek produkce nejnovějšího filmu studia Sony byl kvůli šíření koronaviru způsobujícího nemoc COVID-19 kvůli bezpečí celého štábu odložen o 6 týdnů, dokud se situace trochu nezlepší. Jestli budou mít tato opatření nějaký vliv i na dosavadní termín premiéry (v našich kinech 4. března 2021), to ovšem zatím není jisté.

Akční film režiséra Rubena Fleischera v hlavních rolích s Tomem Hollandem a Markem Wahlbergem ovšem není jediným projektem, kterého se řádění nového typu viru dotklo. Pozastavení natáčení se dočkal i Matrix 4, nový Batman s Robertem Pattinsonem, třetí Fantastická zvířata ze světa Harryho Pottera, Jurassic World: Dominion, druhá sezóna seriálového Zaklínače, čtvrtá sezóna Stranger Things a také například i seriál na motivy Pána Prstenů od Amazonu. Podobných případů je ale ve skutečnosti ještě mnohem víc, jak přehledně píše například server Variety.

Můžeme jen doufat, že se situace časem uklidní a naše oblíbené seriály a filmy se brzy zase začnou natáčet, protože přiznejme si to otevřeně, pokud celá Česká republika skončí v karanténě, současná zásoba filmů a seriálů nám na moc dlouho nevystačí.

• Zdroje: Variety

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27