Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

V rámci Nintendo Direct došlo k oznámení Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX a datadisků pro Pokémon: Sword and Shield

• Autor: Ondřej Zeman

Každý Nintendo Direct se nese ve znamení představení řady zajímavých her, s nimiž lze v budoucnu počítat na Nintendo Switch. V rámci dnešní prezentace jsme se dozvěděli více nejen o expanzích pro Pokémon: Sword and Shield, ale také o návratu oblíbeného titulu Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX, které jsme si mohli naposledy zahrát před dlouhými 15 lety. Kdy přesně k nám jednotlivá díla dorazí, a co nabídnou, vám nastíníme v naší novince.

Nintendo Direct; screenshot: Mystery Dungeon rescue team x duo

Skrze expanze pro Pokémon: Sword and Shield se podíváme do značně odlišných destinací

Hned v úvodu celé prezentace Nintendo Direct se na scéně objevil CEO Pokémon Company Tsunekazu Ishihara, jenž naznačil, že se dnešní show bude točit primárně okolo dvou zásadních témat. Prvním představeným titulem se stal remake Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX, v němž se hráči v kůži některého z šestnácti pokémonů vydají vstříc dobrodružství, jež bude plné napínavých bitev. Hra samotná nemá být pouze vizuálně vylepšena, kromě lepší grafiky má obsahovat také řadu novinek, jimž bude zřejmě dominovat možnost navýšit počet členů týmu, s nímž budete putovat herním světem, až na osm specifických kousků. Datum vydání Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX bylo stanoveno na 6. března 2020, jeho demo však můžete zkusit, již nyní.

Pokémon Direct 1.9.2020

Fanoušci série Pokémon se mohou podle Nintendo Direct na řadu nových dobrodružství.

I když lze považovat představení Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX za výrazné oznámení, rozhodně se nejednalo o primárního hráče celé prezentace. Hlavní novinkou bylo oznámení dvou expanzí pro Pokémon: Sword and Shield. V červnu vycházející The Isle of Armor nás má vzít na obrovský ostrov, který má být složen z pláží, jeskyní, lesů a hor, kde půjde nalézt různé typy pokémonů, mezi nimiž nemají chybět ani staří známí ze základní hry.

Druhou expanzí pro Pokémon: Sword and Shield má být Crown of Tundra, v níž zavítáme do sněhem zaváté pustiny, která má být taktéž domovem bezpočtu unikátních druhů pokémonů. Výraznou složkou tohoto na podzim dorazivšího datadisku má být kooperace, mající značně zvýšit celkovou zábavnost. Celkově lze říct, že se Nintendo Direct zaměřené na sérii Pokémon nadmíru povedlo. Doufejme, že se i další prezentace ponesou ve stejném duchu. Pokud vás zajímají detailnější informace o chystaných DLC pro Pokémon: Sword and Shield, rozhodně si počkejte na náš podrobný článek zacílený přímo na obě rozšíření.

• Zdroje: YouTube (Nintendo), IGN, KotakuDalší díl Nintenda Direct se jmenuje Pokémon Direct a zaměří se na... pokémony

• Aktualita: 7. 1. 2020 • Autor: Jiří Fait

S překvapivou zprávou dnes přišel herní gigant Nintendo, když oznámil, že se 9. ledna, chystá vysílat svou další díl svého pravidelného pořadu Direct, který se tentokrát bude věnovat výhradně značce Pokémon. Pokémon Sword and Shield se ještě nestačil pořádně ohřát na Switchi, takže lze očekávat, že 20minutový stream bude spíše o updatech pro stávající tituly a aplikace, jako například Pokémon Home app, Pokémon Go a Pokémon Sleep. Není ovšem vyloučené, že se také dočkáme odhalení zbrusu nové hry ze světa Pokémonů. Stream začne ve čtvrtek v 15:30 hodin našeho času a sledovat jej budete moci na našich stránkách.

Pokémon Direct; screenshot: Nintendo Direct

• Zdroje: Nintendo

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19