Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

No Man's Sky přidává žijící vesmírné lodě (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Studio Hello Games opět rozšiřuje svoji vesmírnou survival akční adventuru pomocí nového obsahu zdarma. No Man's Sky prošlo v roce 2019 fascinující proměnou díky obřímu updatu Beyond, tvůrci ale zjevně nehodlají o svou hru přestat pečovat ani v roce 2020. Tentokrát No Man's Sky obohacují o nový druh hvězdných lodí, kterými můžete cestovat hlubokým vesmírem.

No Man's Sky; screenshot: Living Ship

Nejnovější update nese název Living Ship a jak už mnozí z vás určitě pochopili, Hello Games si pro své fanoušky tentokrát připravili něco unikátního. Do No Man's Sky totiž přibyl nový druh vesmírných lodí, nejedná se ale o stroje, jak by se nabízelo, ale spíše o pilotovatelné živoucí organismy.

Nová série misí vás požene po stopě prastarých experimentů vědecky založené rasy Korvax, které vedly ke zrození těchto zvláštních, leč v jistém směru překrásných mimozemských tvorů. Hráči tak mají šanci si inkubovat a posléze vylíhnout svou vlastní loď, samozřejmě, ve stylu No Man's Sky, plně procedurálně generovanou. Jediné, co pro to musíte udělat, je navštívit Space Anomaly a následovat volání bytosti zvané Void Egg.

No Man's Sky Living Ship trailer

Krátký trailer v rychlosti představuje nové živoucí lodě, které jsou hlavním tahákem updatu Living Ship.

Tyto živoucí lodě nemohou být upgradovány jako klasické konvenční hvězdolety, každá z nich se totiž narodí s unikátní stavbou vnitřních orgánů, které definují její letové vlastnosti. Pokud tedy budete chtít nějakou vlastnost upravit, budete muset svou loď trochu vyšlechtit.

Update Living Ship ale krom těchto vizuálně bizarních dopravních prostředků přináší i nové životní formy a záhadné objekty vyskytující se ve volném vesmíru, které do cestování mezi jednotlivými planetami či galaxiemi vnese zase trochu toho napětí a nových zážitků. Tak usedněte do lehce morbidního, žílami a organickými výrůstky pokrytého kokpitu své vlastní živoucí lodi a vydejte se do nekonečného prozkoumávání univerza No Man's Sky.

• Zdroje: nomanssky.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24