Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Odstartovala kickstarterová kampaň pro Pathfinder: Wrath of the Righteous (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

A nevede si vůbec špatně. Během několika málo minut už tvůrci z ruských Owlcat Games vybrali něco přes 50 tisíc dolarů (cíl je 300 tisíc). Vzhledem k tomu, že kampaň potrvá 35 dní, mají vývojáři zřejmě vyhráno. Pathfinder: Wrath of the Righteous je dalším příběhem ze světa Pathfinder, které už studio prozkoumalo s RPG Pathfinder: Kingmaker (u nás vysloužilo vysoké hodnocení 92 %). Tentokrát se místo správy království budeme snažit zastavit démonickou invazi. Čekají nás nová povolání, tuzí bossové, micromanagement party, nelineární příběh a Pathfinder first edidtion ruleset (pravidla první edice) převedené do videoherní podoby.

Podrobnější článek o Pathfinder: Wrath of the Righteous naleznete zde. Titul by měl vyjít pouze na PC s tím, že datum vydání prozatím není známé.

Pathfinder: Wrath of the Righteous; wallpaper: cover

• Zdroje: Kickstarter.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB3