Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Odstartovala otevřená beta Legends of Runeterra (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Riot Games proslavené primárně hrou League of Legends, v průběhu roku 2019 představilo rovnou několik odlišně laděných herních projektů, mezi nimiž nescházel ani jejich vlastní karetní titul, Legends of Runeterra, který aktuálně vstupuje do otevřené bety. Zúčastnit se jí můžete tak, že se zaregistrujete na oficiálních stránkách, a následně bezplatně stáhnete hru do počítače.

Po nainstalování herního klienta vám Legends of Runeterra nabídne dosti podobný zážitek jako jiné karetní hry, ve kterých si pečlivě budujete svůj balíček s tím rozdílem, že zde nenajdete žádné posilovací balíčky s náhodnými kartami. Namísto systému založeném na náhodě, který je známý z Magic: The Gathering, či Hearthstone, tu lze koupit přímo to, po čem toužíte, buď za prémiovou měnu, nebo materiály, k nimž se dá dostat skrze různé úkoly a výzvy. Pozitivní je taktéž skutečnost, že extra kopie epických karet se automaticky transformují do jiné karty stejné kvality, namísto toho, aby byly rozloženy na craftovací materiál. V případě, že vás zajímá, jak se Legends of Runeterra hraje, dozvíte se to v námi připravovaných dojmech.

Legends of Runeterra vychází někdy v roce 2020 na PC, iOS a Android.

Legends of Runeterra; screenshot: League of Legends, karetní hra

• Zdroje: Playruneterra

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB18