Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Patch 11.40 pro Fortnite vám umožní transformovat zbraně do jejich silnější varianty (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Update 11.40 je tu, což pro hráče Fortnite opět znamená, že se budou muset naučit žít s řadou menších i větších změn. Primární novinkou má být podle oficiálně vypuštěných informací nová mechanika sidegrading. Ta umožní suroviny sbírajícím jedincům transformovat určité zbraně u některé z mnoha výrobních stanic do silnější verze, takže když si k nim přinesete kupříkladu útočnou pušku, dostanete po odevzdání určitého počtu materiálů její těžkou variantu s vyšší bojovou efektivitou a lepší ovladatelností. 

Patch 11.40 do Fortnite samozřejmě nepřináší jen čerstvý prvek, jenž můžete vidět na přiloženém videu, ale též bezpočet oprav odstraňujících bugy všeho druhu, s nimiž se vývojáři z Epic Games chtějí vypořádat před vypuštěním další sezóny (v pořadí už dvanácté). Ta by měla odstartovat v průběhu února.

Introducing Weapon Sidegrading

Alza Magazín

Fortnite Battle Royale (hra) | Fortnite (IP)

Hru Fortnite Battle Royale vyvíjí a vydává společnost Epic Games. Tento titul žánru battle royale vychází 26. 9. 2017 na PC, PS4 a Xbox One, 12. 6. 2018 na Switch, 10. 11. 2020 na Xbox Series X/S a 12. 11. (19. 11. v ČR/SK) na PS5. Hra je k dispozici také pro Android. Titul vychází bez českého překladu a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze (PS5) 

• Zdroje: epicgames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB3