Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Path of Exile 2 oznámen, beta nezačne dřív než na konci roku 2020 (AKTUALITA)

• Autor: Dominik Fait

Fanoušci hack and slash titulů mají letos na podzim opravdové žně. Jako by nestačilo oficiální potvrzení dlouho očekávaného pokračování legendární série Diablo, se svou „troškou“ do masomlýna frenetických rubanic přicházejí i vývojáři z Grinding Gear Games. Během akce ExileCon před necelými dvěma hodinami oznámili nástupce možná nejúspěšnější diablovky (která však není Diablem). Řeč je Path of Exile 2.

Path of Exile 2 Official Trailer

Po zhlédnutí traileru je vám jistě zřejmé, že nepůjde o druhý díl v pravém slova smyslu. Path of Exile 2 není samostatnou hrou, ale de facto rozšířením té původní. Nejedná se však o pouhý datadisk: vývojáři slibují nový příběh o 7 aktech odehrávající se 20 let po konci jedničky, kompletní překopání základních herních mechanik a také to, že vám při přechodu do druhého dílu zůstane veškeré nashromážděné vybavení. Zatím však moc nejásejte – na Path of Exile 2 si počkáme ještě hodně dlouho, neboť beta je plánu až na pozdní část roku 2020. Momentálně víme pouze o PC verzi. Podrobnější informace vám přineseme v příštích hodinách a dnech.

• Zdroje: Youtube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB2