Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Pathfinder: Wrath of the Righteous spustí v únoru Kickstarter kampaň (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Vývojáři z Owlcat Games na svém webu zveřejnili zprávu, ve které oznamují brzké zahájení kickstarterové kampaně, která by měla umožnit vytvořit ještě epičtější dílo, jak tvrdí Owlcat Games. Crowdfunding ovšem v tomto případě neznamená hop, nebo trop. Základní finance na vývoj hry vývojáři mají, Kickstarter je pouze forma pomoci a ještě bližší interakce s komunitou, jež se tak bude nepřímo podílet na samotném vývoji hry. Kampaň odstartuje 4. února.

Podle slov tvůrců bude Pathfinder: Wrath of the Righteous ve všech ohledech lepší než jeho předchůdce Pathfinder: Kingmaker (rovněž zafinancovaný skrze Kickstarter). Pokračování by mělo jít ve stejných šlépějích, takže můžeme očekávat kvalitní RPG, velkou inspiraci z děl, jakými jsou Baldur’s Gate a Neverwinter Nights (s pravidly podobnými D&D edice 3.5) a mnoho hodin dobrodružství. Náš Ondra Zeman udělil v recenzi Pathfinder: Kingmaker krásných 92 %, a pokud bude Wrath of the Righteous stejně povedený jako Kingmaker, máme se na co těšit. Hra by měla vyjít pravděpodobně pouze na PC.

Pathfinder: Wrath of the Righteous; screenshot: Owlcat Games

• Zdroje: Owlcat Games

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24