Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Postal 4: No Regerts (OZNÁMENÍ) je hrou, která se kontroverze rozhodně nebojí

Aktualizováno

Po nepříliš vydařeném Postal 3 jsme popravdě nečekali, že ještě někdy o magorovi jménem Postal uslyšíme, současná doba je přeci jen hodně korektní. Vývojáři z Running With Scissors se však hlasu kritiků zatracujících vše, co je za hranou, nebojí – rozhodli se, světu dají satirickou FPS Postal 4: No Regerts, která dorazila před nedávnem na Steam. Pokud vás zajímá, co vám tento kousek může nabídnout, detaily naleznete v našem oznámení.

Oznámení

POSTAL 4: No Regerts; screenshot: cover


• Žánr: FPS • Multiplayer: Ne • Vývojář: Running With Scissors • Vydavatel: Running With Scissors • Platformy a Datum vydání: PC (14. října 2019 – early access) Homepage • Čeština: Ne


Postal 4: No Regerts – Oznámení

  1. Running With Scissors chtějí POSTAL 4: No Regerts odladit v předběžném přístupu
  2. HW nároky pro POSTAL 4: No Regerts PC

Running With Scissors chtějí Postal 4: No Regerts odladit v předběžném přístupu

• Oznámení: 17. 10. 2019 • Autor: Ondřej Zeman

Hry ze série Postal patří mezi kritiky nejhůře hodnocené hry, protože jen málokdo je schopen překousnout nejen to, co prezentují, ale také jakým způsobem to dělají. Hráči je přesto mají rádi, díky čemuž se mohli vývojáři z Running With Scissors pustit po vydání Postal 3 pustit do tvorby svého dalšího díla. Šetřit se v něm opět nemá drsným humorem, násilím a řadou dalších lahůdek, jež v současné době už nevypadají tak vtipně jako v minulosti, kdy jsme se třeba v USA nesetkávali několikrát měsíčně se střelbou na školách či podobnými situacemi. Postal 4: No Regerts má být vlastně nástupcem relativně povedeného druhého dílu, který nebyl takovou zrůdností jako jeho následovník, u nějž se tvůrci úplně utrhli ze řetězu.

POSTAL 4: No Regerts – Early Access Launch Trailer

Pokračování zvrácené, avšak přesto kultovní série Postal se ponese na podobné vlně jako jeho předchůdci, což v praxi znamená, že v něm budeme chcát po lidech a masově je zabíjet.

Příběh Postal 4: No Regerts se bude podobně jako v případě jeho předchůdců odehrávat v otevřeném světě, kde je možné plnit úkoly a terorizovat jeho obyvatelstvo. To půjde totožně jako v minulosti pochcat, skopat, nebo dokonce popravit za pomoci lopaty, s níž můžete uťatou hlavu následně poslat do některého z přilehlých kanálů. Hlavního hrdinu má dabovat legendární Jon St. John, jehož si fandové FPS jistě pamatují coby Duke Nukema. Podobně jako všechny hry současnosti vám i tento kousek nabídne nebývalou svobodu na to, jak jej budete moci hrát, takže si dle slov vývojářů přijdou na své i pacifisté, milovníci míru a také ornitologové, na něž čeká ptačí bomba plná řádně vyhecovaných holubů.

Po tom, co jsem mohl vidět, musím za sebe říct, že moc v úspěch Postal 4: No Regerts nevěřím. Už jen to, že hra vychází v předběžném přístupu, ukazuje určitou nedůvěru vývojářů ve vlastní práci. Hratelnost očividně zůstala stejná jako u předchozích dílů, a aby toho nebylo málo, vizuál taktéž neprošel citelnější proměnou, takže tu máme ošklivou FPS hrající primárně na pobuřující notu, která už dávno není v módě, což kritici tvůrcům z Running With Scissors ukázali už v roce 2011. Možná se však pletu a z Postal 4: No Regerts bude nakonec titul, jenž bude stát za pozornost. Pokud se mu ovšem podaří opustit předběžný přístup, do nějž před několika dny na PC vstoupil, už jen tento milník je totiž pro řadu autorů téměř nepřekonatelnou výzvou.

• Zdroje: Vlastní

HW nároky pro Postal 4: No Regerts PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 7 64-bit
Procesor Intel Core i3-2115C 2.0GHz / AMD Athlon II X3 455 Intel Core i5-750S 2.4GHz / AMD Phenom II X4 965
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 740 / Radeon R5 340 NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 360X
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 4 GB 6 GB
Pevný disk 8 GB 8 GB
i Mohlo by vás zajímat

Postal 4: No Regerts vychází v předběžném přístupu 14. října 2019 exkluzivně na PC. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB28