Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Příběhový trailer Chivalry 2 je plný krveprolití (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Hra Chivalry: Medieval Warfare představila poměrně zábavný koncept, který se pokusilo několik dalších děl s větší, nebo menší úspěšností napodobit. Možná také proto si tvůrci z Torn Banner Studios uvědomili, že je už třeba dodat pokračování, a tak na E3 2019 představili řádně brutální video, které naznačilo, že například vydařená řež Mordhau bude mít brzy konkurenta s pevnými kořeny. Od té doby však o Chivalry 2 moc nových informací nepadlo, jelikož zřejmě nebylo příliš z čeho čerpat. Nyní se jeho tvůrci vrací s novým trailerem, který není zacílen na nic jiného než na příběh světa, v němž se tento středověký masakr odehrává.

Příběh Chivalry 2 se má odehrávat dvacet let po událostech Chivalry: Medieval Warfare. Malric se v něm jakožto vůdce frakce Mason Order opět pouští do krvavého běsnění, v němž mu může zabránit jen nově nalezený král Argon II, stavící se do čela uskupení Agatha Knights. Vedle nového traileru zacíleného na děj, který se velmi rychle rozplyne v žáru bitvy, jsme se dozvěděli více také o uzavřené alfě. Ta odstartuje už příští měsíc, a pokud se do ní chcete dostat, určitě by vám neměl uniknout tento formulář. Chivalry 2 by mělo vyjít na PC, Xbox One a PS4 tento rok.

Chivalry 2 Lore Trailer

• Zdroje: chivalry2.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29