Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Boje v battle royale PUBG se přesunou i do severní Afriky prostřednictvím nové mapky Karakin (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Podle informací z oficiálních stránek dá sněhem zasypaná mapa Vikendi (do hry byla přidána těsně před Vánocemi) PUBG na chvíli sbohem a nahradí ji její pouštní jang s názvem Karakin. Severoafrický ostrov o velikosti 2 × 2 km poskytne prostor pro 64 hráčů. Bojovat se bude jak na dálku pomocí sniperek, tak na blízko v úzkých uličkách sluncem rozpáleného města nebo v jeho podzemí. 

Karakin sebou navíc přináší několik čerstvých prvků, které okoření váš boj. Tou první jsou tzv. „sticky bombs“, které můžete jejich připevněním na dveře použít k vystrnadění nechtěného kempera z budovy. Větší novinkou je tzv. „Black Zone“, v níž mohou být určité stavby srovnány se zemí náhodnými nálety. Pokud se tedy budete ukrývat v jedné z budov a uslyšíte sirénu, je na čase vzít nohy na ramena. Mapka se momentálně nachází na testovacích serverech, kdy se dostane i na live servery zatím není známo, ale 6. sezóna v PUBG oficiálně startuje už 22. 1. na PC a 30. 1. na konzolích. Je tedy možné, že Karakin dorazí společné s ní.

PlayerUnknown's Battlegrounds vyšlo na PC (20. 12. 2017), na mobily (19. 3. 2018), na Xbox One (4. 9. 2018) a na PS4 (7. 12. 2018)

PUBG; screenshot; mapa Karakin

• Zdroje: pubg.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13