Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Resident Evil 3 dostane hratelné demo (NOVINKA)

• Autor: Jakub Němec

Přesně jak jsme předpokládali, společnost Capcom opravdu několik týdnů před vydáním pošle fanoušky série Resident Evil opět do ulic Raccoon City, kde se postavíte samotnému monstru Nemesis. Od 19. března dostanete příležitost vyzkoušet si v kůži Jill Valentine úprk z města, které podlehlo zombie nákaze. Už tento čtvrtek bude možné stáhnout si demo Resident Evil 3 na Steamu (18:00), na PS4 (od 18:00) a Xbox One (5:00). Pravděpodobně se bude jednat o část hry, která byla prezentována v rámci gameplayů, o nichž jsme vám přinesli zprávu před dvěma týdny.

Resident Evil 3; screenshot: Nemesis
Alza Magazín

Resident Evil 3 (remake) (hra) | Resident Evil (IP)

Survival horor/akční adventura Resident Evil 3 je remake původní hry Resident Evil 3: Nemesis, třetího dílu herní série Resident Evil. Hru vyvíjí a vydává studio Capcom. Hra vychází 3. 4. 2020 na PC, PS4 a Xbox One bez české lokalizace. Hra obsahuje samostatný asynchronní multiplayer pod názvem Resident Evil: Resistance. | Homepage


Články: | Recenze Resident Evil 3 (remake) | Recenze Resident Evil: Resistance 

Společně se zprávou o hratelné ukázce přišli také vývojáři z Capcomu s oznámením, že zájemci o asynchronní multiplayer s názvem Resistance budou moci vstoupit do veřejné bety od 27. března. Čas spuštění se na všechny tři podporované systémy liší, a proto si poznamenejte, že na PC (Steam) si zahrajete od 18:00 a PS4 od 18:00 a na Xbox One od 5:00. Máte chuť pustit se do soubojů čtyř přeživších proti jednomu „pánovi jeskyně“ Mastermindovi? V případě, že vás hratelné ochutnávky nechávají chladnými a těšíte se na celou hru, tak již máte jistě zakroužkované datum 3. dubna, kdy se dočkáme plné verze.

Resident Evil 3 Demo & Resistance Open Beta Trailer

• Zdroje: tisková zpráva

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23