Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Resident Evil 3 Remake ukazuje Nemesis v novém traileru (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Capcom vypustil parádní trailer, který ukazuje chystaný remake Resident Evil 3 ve svižné akci. Co je ale asi nejdůležitější – konečně jsme se pořádně podívali na vyšklebenou Nemesis. Monstrum mělo ve výbavě chapadla, plamenomet, kulomet a prostě všechno, co je pro likvidaci všeho živého (včetně hlavní protagonistky Jill Valentine) potřeba.

S trailerem byla rovněž vypuštěná várka nových screenshotů a informací, o které se s vámi podělíme v samostatném článku. Remake Resident Evil 3 vychází 3. dubna 2020 na PC, PS4 a Xbox One.

Resident Evil 3 - Nemesis Trailer

Alza Magazín

Resident Evil 3 (remake) (hra) | Resident Evil (IP)

Survival horor/akční adventura Resident Evil 3 je remake původní hry Resident Evil 3: Nemesis, třetího dílu herní série Resident Evil. Hru vyvíjí a vydává studio Capcom. Hra vychází 3. 4. 2020 na PC, PS4 a Xbox One bez české lokalizace. Hra obsahuje samostatný asynchronní multiplayer pod názvem Resident Evil: Resistance. | Homepage


Články: | Recenze Resident Evil 3 (remake) | Recenze Resident Evil: Resistance 

• Zdroje: YouTube (Resident Evil)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22