Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vydavatelství THQ Nordic potvrdilo nový díl Saints Row (OZNÁMENÍ)

Aktualizováno

Společnost THQ Nordic, jež v současnosti patří k největším skupovatelům vývojářských studií herního světa, vydala tiskovou zprávu pro své investory. Nás hráče nezajímají čísla a statistiky, ale v relativně krátkém dokumentu se nachází tolik informací o chystaných titulech, že vás o ně nemůžeme ochudit. Co se chystá kromě plánovaného pokračování Saints Row, se dozvíte v naší novince.

Oznámení

Saints Row 5; screenshot: prezident

• Žánr: Akční Third-person shooter • Multiplayer: ?? • Vývojář: Volition • Vydavatel: THQ Nordic • Platformy a Datum vydání: ?? (??) Homepage • Čeština: ??


Saints Row 5 – Oznámení

  1. Kam se posunou hranice Saints Row?
  2. HW nároky pro Saints Row 5 PC

Kam se posunou hranice Saints Row?

• Oznámení: 15. 8. 2019 • Autor: Jakub Němec

Rozhovory s investory mají herní novináři moc rádi. Ptáte se proč? Protože velké vydavatelské domy musí své akcionáře potěšit a zároveň nalákat na velká jména. Takže se v těchto zprávách, pokud jsou veřejné, dozvídáme o nových značkách či projektech ve vývoji. THQ Nordic ve svém čtvrtletním zhodnocení potvrzuje práci na vývoji Dead Island 2, o který se nyní stará studio Dambuster Studios (ano, další změna vývojáře, že by se z mrtvolami zamořeného ostrova klubal další Duke Nukem Forever?), pracuje se na projektu ze světa TimeSplitters a oznámilo se pokračování šílené městské akce Saints Row, na níž se nyní podrobněji podíváme.

Saints Row 5; screenshot: dubstep gun

Šílených nápadů mají ve studiu Volition zřejmě víc než dost. Proč ničivým dubstepem neroztančit celou ulici? Jsem upřímně zvědavý, s čím přijde pátý díl Saints Row.

V posledním čtvrtém díle se hráči stali prezidentem spojených států, který musel pomocí superschopností bojovat proti invazi z vesmíru. Musíme si přiznat, že značka, která vznikla jako konkurence pro GTA, jen s potrhlým humorem v zádech, se vyvinula velmi zajímavým směrem, který není pro každého. Když totiž vládnete nadpřirozenými dovednostmi, tak je vše povoleno. Tvůrci ze studia Volition, kteří pracují i na slibovaném pátém pokračování, se nebáli dát hráčům do rukou ničivé a roztodivné zbraně, s nimiž šly dělat velké věci (vzpomene si někdo ještě na Dubstep Gun?).

Ve spin-offu série Gat out of Hell jsme dokonce dostali příležitost porcovat démonická stvoření z hlubin samotného pekla, takže se nabízí otázka, jakým směrem se chtějí tvůrci slavné značky ubírat dále. Řekněme si na rovinu, že ulítlé akce nemají v poslední době na růžích zrovna ustláno. Agents of Mayhem, destrukční střílečka ze světa Saints Row, nebo Crackdown 3 nebyly hráči přijaty nijak vřele, takže Volition Studios musí přijít s něčím, co fanoušky obrovských výbuchů a ztřeštěného humoru naláká ke koupi. Více informací bohužel k Saints Row 5 (?) nemáme, ale situaci budeme pečlivě hlídat, takže sledujte naše stránky.

• Zdroje: thqnordic-investors.com

HW nároky pro Saints Row 5 PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém bude oznámeno bude oznámeno
Procesor bude oznámeno bude oznámeno
Grafická karta bude oznámeno bude oznámeno
DirectX bude oznámeno bude oznámeno
Operační paměť bude oznámeno bude oznámeno
Pevný disk bude oznámeno bude oznámeno
i Mohlo by vás zajímat

Saints Row 5 prozatím nemá potvrzené datum vydání, nebo platformy, na kterých bude dostupné. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB13