Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sony v Evropě zpomaluje rychlost stahování (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Sony chce zpomalit rychlost stahování v Evropě, aby zachovala celkovou funkčnost internetu. Toto opatření by nemělo nijak ovlivnit plynulost multiplayerových zápasů, alespoň to tvrdí CEO Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan.

Zpomalování a úprava toku dat v době, kdy většina lidí sedí kvůli karanténám a omezení volného pohybu doma, je sice nepříjemná, ale na druhou stranu poměrně nezbytná věc. Pokud by všichni zároveň stahovali plnou rychlostí a sledovali videa v nejvyšší kvalitě, nejspíš bychom teď doma spíše četli knihy, anebo se pokoušeli zprovoznit zaprášené DVD a blu-ray přehrávače.

Podle Jima Ryana bude rychlost stahování her „poněkud“ zpomalená, ale multiplayer podle něj zůstane „robustní“, ať už to znamená cokoli. Sony na zpomalování pracuje s různými internetovými poskytovateli, takže je možné, že účinek tohoto opatření pocítí každý v odlišnou dobu. Na druhou stranu karanténa také znamená spoustu her zdarma, takže tratný nebude nakonec nikdo, pokud se v nejbližší době nezhroutí celý internet.

PlayStation; screenshot: logo

• Zdroje: blog.us.playstation

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27