Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Společnost Square Enix odkládá Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Final Fantasy VII Remake se odkládá z 3. března na 10. dubna 2020 a chystaná akční adventura Marvel’s Avengers z dílen Crystal Dynamics a Eidos Montreal z 15. května na září roku 2020. Zprávu oznámil vydavatel Square Enix. Producent Final Fantasy VII, Yoshinori Kitase, se ve zprávě fanouškům omlouvá a říká, že pro vydání hry, která je v souladu s jejich vizí, je třeba vzít si ještě nějaký ten čas navíc. Hlavní představitelé Crystal Dynamic svou zprávu formulovali podobně [link na adresu občas nefunguje, pozn. redakce]. Na kvalitní věci se vyplatí si chvíli počkat.

Final Fantasy VII Remake vychází prozatím exkluzivně na PS4 a Marvel's Avengers vyjdou na PC, PS4, Xbox One a Google Stadia.

Final Fantasy VII; screenshot: Aerith

• Zdroje: Crystal DynamicsSquare EnixKotaku

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13