Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

The Last Campfire – Kouzelná adventurka má datum vydání (OZNÁMENÍ)

• Autor: Jiřina Formánková

Studio Hello Games známé především díky svému vesmírnému počinu No Man's Sky, nový trailer ke svému komornějšímu, ale o to roztomilejšímu titulu The Last Campfire. Ten sice ohlásili už v roce 2018 na The Game Awards krátkým teaserem, na další podrobnosti jsme si ale museli počkat. Spolu s trailerem dostalo The Last Campfire i předběžné datum vydání.

The Last Campfire; screenshot: oltář
Alza Magazín

The Last Campfire (hra)

Puzzle adventuru The Last Campfire vyvíjí a vydává studio Hello Games. Hra vychází 27. 8. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Switch bez české lokalizace a multiplayeru. | Homepage


Články: | Recenze

The Last Campfire přinese emotivní dobrodružství

V kouzelně působící single-player adventuře se octnete v kůži malé dušičky ztracené ve světě plném hádanek, která se snaží najít nejen cestu domů, ale i smysl existence. Celý příběh se má nést ve smyslu znovuzažehnutí naděje v jinak beznadějném světě. V až knižně působícím příběhu budete cestovat krásnými prostředími a setkávat se s roztodivnými postavami. Z traileru je patrné, že se bude jednat o emotivní dobrodružství, možná trochu ve stylu Journey, kde velkou roli budou hrát náznaky a jinotaje namísto běžnějších rozhovorů.

The Last Campfire

Jako osamělá dušička se budete v The Last Campfire protloukat sice krásným, ale zároveň dosti pustým a posmutnělým světem.

Přestože hlavním titulem pro Hello Games nadále zůstává už zmiňovaný No Man's Sky, kde se stále pokračuje v dodávání obsahu, za pomoci The Last Campfire se tvůrci snaží přiblížit svým začátkům, kdy v týmu pouhých čtyř lidí pracovali na své prvotině Joe Danger (jak napsal v emailu pro IGN vedoucí vydavatelství Tim Woodley). Vývojářské duo Chris Symonds a Steven Burgess, které aktuálně v rámci Hello Games pracuje na The Last Campfire, už má za sebou hru LostWinds pro Nintendo Wii (tu vydali pod hlavičkou studia Frontier). Tentokrát by se vydání nemělo omezit na jednu konkrétní platformu, ale má se objevit na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC, a to už v létě tohoto roku.

• Zdroje: thelastcampfiregame.com, IGN

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB18