Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

The Oriental Exorcist (OZNÁMENÍ) v mnohém připomíná znamenité Sekiro: Shadows Die Twice

Aktualizováno

Jednou z největších senzací tohoto roku je rozhodně Sekiro: Shadows Die Twice, jež svými kvalitami doslova nadchlo většinu naší akčně orientované redakce. Možná právě proto nás oslovilo nedávno ohlášené akční RPG The Oriental Exorcist, které na první pohled vypadá jako 2D verze dnes již kultovního duchovního nástupce série Dark Souls. Co vše nám o něm vývojáři z wildfiregame prozradili, vám nastíníme v našem dnešním oznámení.

Oznámení

The Oriental Exorcist; screenshot: cover

• Žánr: akční RPG • Multiplayer: Ne • Vývojář: wildfiregame • Vydavatel: bilibili • Platformy a Datum vydání: PC a PS4 (2020) Homepage • Čeština: Ne


The Oriental Exorcist – Oznámení

  1. (5. 8. 2019) Ručně kreslené akční RPG The Oriental Exorcist k nám dorazí už příští rok
  2. HW nároky pro The Oriental Exorcist PC

Ručně kreslené akční RPG The Oriental Exorcist k nám dorazí už příští rok

• Oznámení: 5. 8. 2019 • Autor: Ondřej Zeman

Asijská tématika u nás nepatří mezi nejoblíbenější. Přesto se čas od času vedle vyloženě ulítlých projektů na herní scéně objeví dílko, které dokáže podobně jako Sekiro: Shadows Die Twice zaujmout naši pozornost natolik, že o něm naše čtenáře nemůžeme neinformovat. The Oriental Exorcist nás nadchlo především dějovou linkou, v jejímž rámci se převtělíme do osamělého bojovníka, který se na své krvelačné pouti střetává nejen s lidskými oponenty, ale také s monstry a démony odlišného vzezření a velikosti. Jeho hlavní zbraní bude řádně nabroušený meč, v jehož užívání zpočátku nebude moc vynikat.

The Oriental Exorcist - Announcement Trailer (Gematsu)

The Oriental Exorcist bude temně laděné 2D akční RPG, které nás má zaujmout především vizuálem a dynamickým soubojovým systémem neodpouštějícím chyby.

Když však vytrváte, nabídne vám The Oriental Exorcist po několika hodinách hraní řadu dovednostní, z nichž si budete moci vytvořit dovednostní strom plně reflektující vaše zaměření. Zacílit svého hrdinu budete moci jak defenzivním, tak i ofenzivním směrem. Každá z cest mu samozřejmě dá jiné možnosti, jak eliminovat nepřátele, kteří se mu odváží vzdorovat na jeho výpravě skrz rozsáhlé množství ručně malovaných lokací, na jejichž designu jde vidět, že se vývojáři skutečně snaží vytvořit něco osobitého.

Snahu stvořit unikátní hru není vidět jen na návrhu lokací. Specifické má být taktéž univerzum The Oriental Exorcist, kombinující mytologii různých asijských národů do osobitě vypadajícího konceptu. Přesné datum vydání akčního RPG The Oriental Exorcist prozatím nebylo oznámeno, počítat s ním však dle slov jeho tvůrců můžeme v průběhu příštího roku. Tehdy by měl dorazit nejen na PC, ale také na PS4.

• Zdroje: Youtube

HW nároky pro The Oriental Exorcist PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7/8/10 64 Windows 7/8/10 64
Procesor Intel i3+ Intel i5+
Grafická karta Nvidia GeForce GTS 450 Nvidia GeForce GTX 750Ti
DirectX DirectX 10 DirectX 10
Operační paměť 4 GB 4 GB
Pevný disk 8 GB 8 GB
i Mohlo by vás zajímat

The Oriental Exorcist vychází někdy v roce 2020 na PC a PS4. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB30