Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

The Outer Worlds dorazí na Nintendo Switch už v březnu (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Jedno z nejvýraznějších RPG minulého roku The Outer Worlds zavítalo v předešlých měsících na většinu primárních platforem, nikoli však Nintendo Switch. Autoři této pecky, Obsidian Entertainment, ovšem na handled nezapomněli, o čemž svědčí skutečnost, že podle dnes vypuštěné tiskové zprávy vyjde The Outer Worlds na Nintendo Switch už v prvním kvartálu tohoto roku, přesněji řečeno 6. března.

Podobně jako na PC, PS4 nebo Xbox One, kde The Outer Worlds vyšlo 25. října 2019, bude stát kopie 60 euro a přístupná má být jak na Nintendo eShop, tak i v krabicové podobě. Pokud se však rozhodnete koupit krabičku, nečekejte, že v ní naleznete klasickou kartičku. Namísto ní bude obsahovat kupón, s jehož pomocí si budete moci stáhnout hru z Nintendo eShop, což se zřejmě komunitě zbožňující bazary a vyměňování her moc zamlouvat nebude.

The Outer Worlds; screenshot: výhled

• Zdroje: Tisková zpráva

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB28