Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Torchlight 3 představil další hratelnou postavu (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Připravované akční RPG studia Echtra Games sice stále ještě nemá stanovené datum vydání, čas od času se alespoň připomene novými informacemi. Tentokrát nás tvůrci oblažili trailerem věnovaným nové postavě, za kterou si v Torchlight 3 budeme moci zahrát – tou je milovnice zbraní na dálku zvaná Sharpshooter.

Torchlight 3; screenshot: Sharpshooter

Nabijte pistole a naostřete šípy, Sharpshooter přichází

Studio Echtra Games svůj nejnovější přírůstek do nabídky hratelných postav vybavili poměrně bohatou historií. Ve světě Torchlight 3 je ostrostřelba populárním sportem, který zdejší obyvatelé převzali od lovců z Ember Hills a jejich praktik. Tradice střelby ze zbraní, ale i z luku pak přetrvala do dnešních dnů a dala vzniknout novému druhu dobrodruhů, takzvaným Sharpshooterům specializujícím se na rychlopalbu, speciální techniky střelby a precizní míření na dálku.

Své dovednosti využívají převážně k získávání artefaktů schovaných ve starých, pastmi prolezlých kobkách, které si potom odnášejí do svých soukromých sbírek. Artefakty jsou často domovem prastarých duší, se kterými Sharpshooteři dovedou komunikovat, ba dokonce navázat osobní pouto. Tito duchové pak „ostrostřelcům” pomáhají na jejich odvážných výpravách, ale co si budeme povídat, se svou téměř neomylnou přesností se o sebe dokážou postarat velmi dobře sami.

Torchlight III | Sharpshooter Class Reveal Trailer

Podívejte se na Sharpshootera v akci ve stylovém traileru.

Jakými schopnostmi ale Sharpshooteři budou disponovat v samotné hře? Aktivních skillů budou mít v Torchlight 3 k dispozici celkem 6, pojďme se na ně tedy podívat zblízka.

Scatter Shot bude určený spíše k boji nablízko, vaše zbraň vystřelí mnoho projektilů naráz a každý z nich nepříteli uštědří solidní poškození.

Heart Seeker vystřelí průrazný šíp, který nepřátele odhodí, zraní a ještě u nich aktivuje efekt krvácení.

Targeted Strikes vystřelí 3 průrazné střely za sebou, přičemž každý další zásah do stejného cíle způsobí vyšší poškození.

Pomocí Scout's Bones vyvoláte duše pomalu se pohybujícího hejna krys , které poškozuje nepřátele a zároveň u nich vyvolává otravu jedem.

Sacrifice to Goose vám umožní povolat si na pomoc duši orla zvaného Goose, který odhodí nepřátele a aktivuje u nich vyšší zranitelnost vůči poškození.

A konečně posledním skillem je Loyal Shasta, tedy duše vašeho věrného přítele jménem Shasta, jež zraňuje nepřátele klasickým poškozením, ale i provokativními poznámkami (klasický taunt).

Sharpshooter tedy vypadá jako náramně zábavné povolání, které v ideálním poměru mixuje používání střelných zbraní a spirituální pomoci ze záhrobí. Nabídka hratelných postav (psali jsme třeba zde) Torchlight 3 se tak utěšeně rozrůstá – kdo asi aktuální sestavu složenou z kouzelníka Dusk Mage, steampunkového robota Forged, inženýra Railmastera a nově Sharpshootera doplní příště?

• Zdroje: www.arcgames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB3