Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Tvůrci Amnesie a SOMA teasují trailerem nazvaným I am Tasi (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Update 3. března: Vývojáři z Frictional Games na svém YouTube kanále zveřejnili video, které by mohlo odhalovat jejich novou, doposud neoznámenou hru. Trailer je sám o sobě nadmíru kryptický a v podstatě z něj víme jen to, že hrdinka se jmenuje Tasi, je zrovna uprostřed písečné bouře a pravděpodobně si své jméno sama sobě připomíná, jelikož má... amnézii? Že by to nějak souviselo se slavnou Amnesia: The Dark Descent, ve kterém si hlavní hrdina Daniel procházel něčím podobným? Nicméně psychologických hororovek není nikdy dost, takže jsme sami zvědaví na to, s čím se na nás tvůrci vytasí příště. 

New Game Teaser: "I am Tasi"

Hrdinka si v traileru připomíná své jméno. Vypadá to na amnézii. Že by to na něco ukazovalo?

Následuje původní článek...

8. ledna 2020: Už nějakou dobu na domovské stránce vývojářů Frictional Games dominuje podivná věc, která nyní začíná růst. Ze začátku vypadala jako neuron (nervová buňka), nebo malé embryo. Tvůrci jsou prozatím skoupí na slovo a zřejmě budou chtít nechat všechno pod pokličkou tak dlouho, jak jen to půjde, což je v dnešní době všemožných leaků dost obtížný úkol.

Pokud se z malé šedé podivnosti vyloupne nová hra (jakože zřejmě ano), budeme jen rádi, jelikož jejich poslední dílo SOMA si nevedlo vůbec zle a povedených hororových titulů není nikdy dost.

Amnesia; screenshot: Frictional Games

• Zdroje: Frictional Games, YouTube (frictionalgames)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB03