Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Úvodní trailer pro Final Fantasy 7 Remake ukazuje transformaci metropole Midgar (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Po nepříjemné zprávě pro vlastníky PC (a Xbox One?), v níž jsme vás minule informovali o posunutí časové exkluzivity, tu pro vás dnes máme o něco pozitivněji laděnou novinku. Jejím primárním tahounem není nic jiného než úvodní trailer k Final Fantasy 7 Remake. Ten se zpočátku nese na velmi klidné notě definované pustinou, jež je velmi rychle nahrazena dynamickým rytmem pomalu vzkvétající metropole Midgar, která doslova kypí životem. Nic však netrvá věčně, což krásně ukazuje paměť mladičké dívky Aerith, která měla možnost spatřit vzestup, a následnou transformaci města do gigantického, avšak neskutečně chladného komplexu ležícího ve stínu Shinra Electric Power Company, vysávající životní sílu samotné planety.

Někteří však jen nestojí s rukama v klíně, což ukazuje aktuální trailer k Final Fantasy 7 Remake, ve kterém lze vidět bývalého vojáka společnosti Shinra, Clouda Strifa, jenž se spolu s partou ekoteroristů pouští do boje proti svému posledními zaměstnavateli. Pokud chcete vědět, jak jeho bitva nakonec dopadne, určitě si nenechte ujít vydání Final Fantasy 7 Remake, k němuž dojde na PS4 10. dubna 2020.

FINAL FANTASY VII REMAKE – Opening Movie

• Zdroje: YouTube (FINAL FANTASY)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24