Obnovit stránku

V multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare se objeví postava Ghost (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Fanouškům předešlých dílů Call of Duty: Modern Warfare bude určitě něco říkat postava jménem Ghost, která zažila svůj debut v Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) a hráče doprovázela v několika misích. Podle nejnovějších informací to vypadá tak, že poručík Simon „Ghost“ Riley se objeví i v letošním FPS od Infinity Ward v rámci multiplayeru.

Na oficiálním twitteru Call of Duty se totiž objevil teaser oznamující příchod Rileyho do Modern Warfare, kde se může objevit jako multiplayerová postava, případně součást na příběh navazujících Spec-Ops misí. Pozorné oko uživatele MikalofDuty si navíc v teaseru všimlo prostředí, jež nápadně připomíná mapu Rust známou z předchozích dílů série. Je tak možné, že se jí dočkáme také. Ghost by měl do hry dorazit 11. února, což by mohlo znamenat také začátek, nebo alespoň oznámení druhé sezóny, která zatím nedostala oficiální datum spuštění (první sezóna byla prodloužena do 11. února).

Call of Duty: Modern Warfare; wallpaper: Ghosty

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23