Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vyvedený seriál Peaky Blinders se dočká herní adaptace (OZNÁMENÍ)

• Autor: Ondřej Zeman

Poslední roky vyloženě přejí seriálům, jedná se totiž o formu, která často dokáže prezentovat příběhy lépe než film, do něhož se prostě nemůže vejít vše důležité. Televizní série Peaky Blinders patřila mezi povedené kousky, takže není divu, že se nakonec vývojáři z FuturLab rozhodli, že vytvoří její herní adaptaci Peaky Blinders: Mastermind. Oč přesně v ní půjde, vám řekneme v následujících odstavcích.

Peaky Blinders: Mastermind; screenshot: rodina
Alza Magazín

Peaky Blinders: Mastermind (hra) | Peaky Blinders (IP)

Strategie Peaky Blinders: Mastermind je herní adaptací televizního seriálu Peaky Blinders. Titul vyvíjí studio FuturLab a vydává společnost Curve Digital. Hra vychází 20. 8. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Switch bez české lokalizace a multiplayeru. | Homepage

Peaky Blinders: Mastermind kráčí ve šlépějích série Desperados

Když v roce 2013 přišla televizní stanice BBC se seriálem Peaky Blinders, fanoušci příběhů plných násilí, pokoutných praktik a temných příběhů byli nadšení. Byl to totiž kousek, ve kterém bylo možné spatřit vzestup gangu rodinky Shelbyových, jež mu dala název Peaky Blinders, kvůli žiletkám ukrytých v jejich čepicích. Na počátku se jednalo o partu bezvýznamných zlodějíčků a podvodníků, kteří se však časem dostali až na vrchol, díky zdatnému vedení Tommyho Shelbyho, jenž po návratu z první světové udělal vše proto, aby svou rodinu postavil na nohy.

Peaky Blinders: Mastermind | Reveal Trailer | PS4

První záběry z Peaky Blinders: Mastermind vypadají ambiciózně, tak snad se dílo podaří.

Příběh Peaky Blinders: Mastermind by se měl odehrávat před první sezónou seriálu. Někdo chce Tommyho vyřadit ze hry, což se mu samozřejmě nelíbí, a tak musí hráč v jeho kůži jednat. Aby však proti ostatním zločincům obývajícím Birmingham obstál, bude potřebovat pomoc všech členů své rodiny, protože každá z postav má své kvality. Jeho bratr Arthur je kupříkladu zdatný rváč, takže dokáže některé problémy vyřešit pravým hákem. Opakem tohoto člena gangu má být Finn, jehož primární výhodou bude jeho obratnost, díky níž se dokáže dostat do prostor, kam by se dospělá osoba jen tak nevměstnala. V rámci hratelnosti Peaky Blinders: Mastermind na první pohled připomíná v mnohém Commandos, nebo sérii Desperados, jejíž třetí díl dorazí v létě.

Oproti těmto značkám však přichází s mechanikou „soldier's minute“. Ta vám umožní se vracet zpátky v čase, takže budete schopni lépe sehrát své hrdiny, nebo reagovat na podněty předtím, než se stanou, díky čemuž se vyhnete smrti některého z protagonistů. Prostě a jednoduše se stanete plánovači v pravém slova smyslu. Peaky Blinders: Mastermind by mělo vyjít na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch už toto léto. Podobně jako u jiných projektů je však možné, že dojde k odkladu, kvůli čemuž prozatím nebylo stanoveno přesné datum vydání.

• Zdroje: Tisková zpráva

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22