Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ve Warhammer: Vermintide 2 odstartovala druhá sezóna (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Od vydání co-op first-person akce Warhammer: Vermintide 2, za níž stojí vývojářská společnost Fatshark, uplynuly už téměř dva roky. Přestože se už v den vypuštění jednalo o velmi kvalitní dílo, čas ukázal, že se úroveň celku dá ještě navýšit za pomoci bezplatných aktualizací, jejichž škála nebyla v rámci první sezóny vůbec malá. V současnosti vypuštěná druhá sezóna má podle všeho kráčet ve stopách své předchůdkyně. Namísto na vyprávění o bestiích se ovšem zaměří na příběhovou linku Curse of Drachenfels, v jejíž úvodní kapitole se hrdinové vydají pátrat po ztracených obyvatelích místních vesnic. Komplet má mít rovnou tři části, na zbývající dvě si však budeme muset počkat, protože dorazí až v průběhu roku.

Druhá sezóna přináší do Warhammer: Vermintide 2 skrze patch 2.1.0 vedle bezpočtu oprav a nové příběhové linie též obchod s kosmetickými úpravami. Ty lze pořídit jak za herní měnu, tak i za reálné peníze, s jejichž pomocí chtějí tvůrci financovat vývoj dalšího bezplatného obsahu. V případě, že vás zajímá detailní výčet změn a novinek, naleznete ho na oficiálních stránkách.

Warhammer Vermintide 2; screenshot: Hunter

• Zdroje: vermintide.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27