Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

HBO odhalilo teaser s datem vydání třetí sezóny Westworld (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Tak a je to tady. Konečně jsme se dočkali oznámení data třetí sezóny oblíbeného seriálu Westworld. Dorazit by k nám měla podle nejnovějšího tweetu HBO už 15. března, což dokazuje také poslední vypuštěný teaser ukazující zásadní momenty současných i budoucích dní, mezi nimiž nechybí třeba protesty v Hongkongu, obžaloba 45. amerického prezidenta či neznámá odchylka, jež se má se objevit 27. února 2058. Ta není příliš vzdálena létům, ve kterých se odehrávaly předchozí série, což by mohlo leccos naznačovat.

Koho ve třetí sezóně Westworld uvidíme? Chybět v ní nemá dle serveru IGN Evan Rachel Wood, která je představitelkou Dolores, Tessa Thompson hrající Hale, či Jeffrey Wright snažící se nespravedlivý svět změnit v kůži Bernarda. Kromě této primární trojice na scéně uvidíme také vítězku Emmy, Thandie Newton, ostříleného Eda Harrise, Luka Hemswortha a řadu dalších hvězdiček, mezi nimiž se objeví třeba Tommy Flanagan proslavený především rolemi drsnějších postav.

Westworld | Season 3 – Date Announce | 2020 (HBO)

• Zdroje: IGN, YouTube (HBO)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19