Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

WWE 2K Battlegrounds se zaměří na arkádovou hratelnost (OZNÁMENÍ)

• Autor: Jakub Němec

Ročník WWE 2K20 se nepovedl, o tom není žádného sporu, a uvědomil si to také vydavatel 2K Sports. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, a proto se nového dílu s číslovkou 21 v názvu letos nedočkáme, aby tvůrci dostali větší prostor k opravám největších chyb a nefunkčních mechanik. Vaše wrestlerské touhy by měl uspokojit nově oznámený projekt WWE 2K Battlegrounds s arkádovou podstatou hratelnosti.

WWE 2K Battlegrounds; screenshot: cover
Alza Magazín

WWE 2K Battlegrounds (hra) | WWE 2K (IP)

 Sportovní arkáda WWE 2K Battlegrounds je spin-off herní série WWE 2K. Hru vyvíjí studio Saber Interactive a vydává společnost 2K Sports. Hra dorazí na podzim 2020 pravděpodobně na PC, PS4, Xbox One a Switch bez české lokalizace. Hra obsahuje multiplayer.

WWE 2K Battlegrounds jde ve stopách arkádového NBA

Po loňském průšvihu s WWE 2K20 se letos nedočkáme dalšího dílu wrestlingové sportovní simulace, protože tvůrci z Visual Concept dostali širší prostor pro vyšperkování herního enginu, který v posledním díle předváděl na obrazovkách hráčů celého světa psí kusy. Naštěstí můžete svá zápasnická srdce uklidnit, svou porci mlácení soupeřů mezi provazy ringu, v zákulisí, na cestě za studiem a … (doplňte jakoukoliv lokaci, kde můžete roztřískat všechny objekty v okolí) totiž dostanete. Jen v trošku jiném podání, než jste zvyklí.

WWE 2K Battlegrounds Teaser Trailer

Několik vteřin z kreslené variace na wrestling v rámci WWE 2K Battlegrounds působí svěžím dojmem, který by mohl nalákat zvědavé fanoušky mlátiček.

Vydavatelství 2K Sports oslovilo jedno ze svých spolupracujících studií, Saber Interactive, aby připravili wrestling v arkádově nevázaném duchu. Své rozhodnutí opřeli o pozitivní zkušenost s podobnou transformací basketbalu v NBA 2K Playgrounds 2, jež mají na triku právě tito američtí tvůrci stojící mimo jiné za projekty jako World War Z, SnowRunner či remaster střílečky Crysis. Zadání zní jasně: zpopularizovat pošramocenou pověst značky WWE 2K a zajistit jednoduchou hratelnost pro všechny toužící nabančit svým přátelům v uvolněném duchu kresleného násilí.

Oznamovací trailer naznačil, že v WWE 2K Battlegrounds se wrestling nebere vážně ani co by se za nehet vešlo. Značně stylizované ikony tohoto bojového sportu v neonově zářících kombech mlátí se svými soupeři o podlahu, předhazují je dravé zvěři a tváří se přitom neuvěřitelně cool. Co si budeme povídat, z pohledu nezaujatého pařana počítačových her nevypadal wrestling nikdy lákavěji (dle slov kolegy Štěpána Lenka). Výsledného titulu bychom se měli dočkat na podzim roku 2020 na prozatím neoznámené platformy. Napovědět by nám ovšem mohlo vydání již zmíněného arkádového basketbalu, které směřovalo na PC, PS4, Xbox One a Switch.

• Zdroje: 2k.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB4