Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Zaklínač by se na Netflixu mohl dočkat až sedmi sezón! (NOVINKA)

Aktualizováno

Seriálová adaptace knižní fantasy série s Henrym Cavillem v titulní roli dorazí na naše obrazovky už 20. prosince, jak dlouho se ale Zaklínač Geralt skutečně zdrží? Bude jeho příběh obří hit s počtem sezón připomínajícím argentinskou telenovelu, nebo po něm brzy po odvysílání ani vlkodlak neštěkne? Jaké plány s touto postavou mají tvůrci seriálu?

Seriálový The Witcher; screenshot: roach
i Netflix konečně mluví česky!

Vše podstatné o populární platformě pro streamování filmů a seriálů, která je k dispozici také v české verzi, naleznete v našem speciálu.

Jak dlouho to Geralt u Netflixu potáhne?

• Novinka: 6. 11. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Seriál The Witcher vznikající v produkci americké streamovací platformy Netflix si svou premiéru odbude sice až za měsíc, tvůrci ale evidentně hledí daleko do budoucnosti. Výkonná producentka Lauren Hissrich totiž v posledním čísle časopisu SFX uvedla (podle serveru Games Radar), že má pro Geralta z Rivie naplánovanou cestu přes celých sedm sezón. Což je výborná zpráva, tvůrci tak mohou svým postavám dopřát promyšlené dějové linie a uvěřitelný vývoj jejich charakterů, vše ale samozřejmě závisí na úspěchu série první.

Pokud tato show od Netflixu neuspěje na první dobrou, je pravděpodobné, že už Geralta s mužnou bradou Henryho Cavilla znovu nikdy nespatříme. Doba ale naštěstí podobným adaptacím přeje – na trhu navíc momentálně zeje díra o velikosti tří draků po epické show Hra o trůny, kterou by Zaklínač mohl krásně zaplnit.

Seriálový Zaklínač; screenshot: fantasy, Geralt Seriálový Zaklínač; screenshot: horor, Geralt
Atmosféra seriálu The Witcher má mít v mnoha momentech blízko ke klasickým hororům, zejména při soubojích s krvelačnými monstry. Budou na to fanoušci původní fantasy předlohy slyšet, nebo je to spíše odradí?

A vzhledem k tomu, že by tato show od Netflixu měla být atmosférou mnohdy blíže hororu než klasickému fantasy, mohla by na sebe nabalit i fanoušky jiných žánrů, což by případnou sledovanost určitě hezky nakoplo. Potenciál na to Zaklínač určitě má, jestli se ale tato teorie potvrdí v praxi, to se dozvíme 20. prosince na Netflixu.

• Zdroje: GamesRadar+, PC Gamer

i Mohlo by vás zajímat

Seriálový The Witcher poběží na kanálu Netflix premiérově od 20. prosince 2019.

P-DC1-WEB14