Obnovit stránku

Google Pixel 7 Pro (RECENZE): americký výrobce se opět překonal

Google Pixel 7 Pro recenze

Google Pixel 7 Pro (RECENZE):
americký výrobce se opět překonal

Telefon Google Pixel 7 Pro je, jak už název napovídá, sedmou iterací populární mobilní série. Google zde staví na designu z minulého roku, ale navrch přidává například kovový fotomodul. Pixel 7 Pro rozhodně nezklame ani parametry. Telefon je vybaven exkluzivním procesorem Google Tensor G2 a trojitým fotoaparátem. Jak si vedl v recenzi?Recenze

Autor: Matěj Toul

Google Pixel 7 Pro (RECENZE) – OBSAH

 1. Balení Google Pixel 7 Pro se od minulého modelu liší jenom ilustrací
 2. Google Pixel 7 Pro staví na designu předchůdce, je však dospělejší
 3. Displej Google Pixel 7 Pro je opravdu výjimečný kousek
 4. Google Tensor G2 přináší novinky jinde než u výkonu
 5. Google Pixel 7 Pro má jednu z nejlepších fotovýbav vůbec
 6. Efektní úprava fotek jedním klepnutím? S Pixelem 7 Pro ano
 7. Google Pixel 7 Pro má opět 5 000mAh baterii
 8. Rozhraní je pochopitelně v režii čistého Androidu 13
 9. Jak vypadá rozhraní Google Pixel 7 Pro?
 10. Další varianty modelu Google Pixel 7 Pro
 11. Recenze Google Pixel 7 Pro – verdikt
 12. Co jsme o Google Pixel 7 a 7 Pro napsali dříve?

Balení Google Pixel 7 Pro se od minulého modelu liší jenom ilustrací

Google už u minulé série nastoupil na vlnu minimalistických balení. A popravdě, jediným rozdílem letošního a loňského balení je název telefonu a ilustrační obrázek. Google na druhou stranu nemá moc co vymýšlet. V krabičce najdete USB-C kabel, adaptér z USB-A na USB-C a příručku k telefonu. Nabíjecí adaptér tedy buď musíte vlastnit, nebo některý dokoupit. Pixel 7 Pro zvládne 30W rychlonabíjení za předpokladu, že má adaptér dostatečný výkon a podporuje Power Delivery 3.0. Nabíjet můžete také bezdrátově – výkon 23 W poskytne oficiální nabíječka od Googlu, 12 W pak jakákoliv Qi nabíječka.

Google Pixel 7 Pro, krabička Google Pixel 7 Pro, balení
Balení Google Pixel 7 Pro je minimalistické a poněkud skromné.

Google Pixel 7 Pro staví na designu předchůdce, je však dospělejší

Co do vzhledu si dle mého Google Pixel 7 Pro značně polepšil. Výrobce opět přichází s unikátním designem fotomodulu, posouvá jej však o stupínek výše. Tím stupínkem je materiál – fotomodul je, stejně jako rám telefonu, vyroben z leštěného hliníku. Pixel 7 Pro tak dle mého názoru vypadá o něco uhlazeněji a lesklý kov se na jinak skleněných zádech krásně vyjímá.

Google Pixel 7 Pro, boční Google Pixel 7 Pro, fotomodul
Kvalitní materiály Google Pixel 7 Pro zajišťují certifikát IP68, stejně jako u předchůdce.

Tak trochu k mému zklamání slaví návrat i hladké, lesklé sklo, které má úplně stejný problém jako Google Pixel 6. Je hladké až příliš. V ruce klouže, a tak to nejlepší, co můžete při držení telefonu udělat, je „zavěsit“ jej o prsty za mírně vystouplý fotomodul. Pixel 7 Pro docela ochotně klouže i po nakloněném povrchu, a tak se ujistěte, že ho pokládáte na rovný stůl.

Displej Google Pixel 7 Pro je opravdu výjimečný kousek

Displej Google Pixel 7 Pro se od modelu 6 Pro nezměnil. Popravdě to ale vůbec není potřeba. Jde totiž o jeden z nejpůsobivějších displejů, se kterými jsem měl tu čest. Je založen na technologii LTPO AMOLED a u nejvyššího modelu telefonů Google nepřekvapí 120Hz obnovovací frekvence. Už tohle by stačilo, ale Google displej prodává ještě dál, a to rozlišením Quad HD (3 120 × 1 440 px).

Google Pixel 7 Pro, displej Google Pixel 7 Pro, záda
Displej vypadá na pohled úžasně, telefon se však kvůli hladkým zádům hůře drží.

Tohle rozlišení na úhlopříčce 6,7" dělá jemnost zhruba 512 ppi a při používání je to opravdu znát. Na displeji vidíte každý detail, všechny animace rozhraní jsou precizní, plynulé, zkrátka pěkné na pohled. Podpora HDR10+ je pak už jen třešničkou na dortu při prohlížení fotografií nebo sledování videí.

Google Tensor G2 přináší novinky jinde než u výkonu

Čip Google Tensor G2 se stal po oznámení terčem mírné kritiky. Všichni totiž očekávali, že Google přejde na moderní 4nm výrobní proces, a svůj čip tak z hlediska výkonu značně vyzdvihne. Konkurenční 4nm čipsety se však potýkaly s problémy, a tak je Tensor G2 nakonec 5nm. Poměrně zanedbatelné je také zvýšení kmitočtu jader v řádech desetin GHz. Tak co tedy nový Tensor nabídne?

i iPhone 14 (RECENZE): decentní novinky ve starém známém provedení

Google Tensor G2 se zkrátka drží svého řemesla. Již dle názvu má jít především o čipset orientovaný na tenzorové výpočty, které se hojně využívají u umělé inteligence. TPU (Tensor processing unit) je v případě G2 až o 60 % výkonnější než u předchůdce. A jak je známo, mobily Google Pixel jsou umělé inteligence a komplexního softwaru plné. Vylepšený čipset mimo jiné pohání funkce pro úpravu fotek jako vřele přijaté „Zaostření“ nebo „Kouzelná guma“. O těch ale až za chvíli.

Google Pixel 7 Pro má jednu z nejlepších fotovýbav vůbec

Na první pohled se fotoaparáty Google Pixel 7 Pro od minulého roku nijak nezměnily, na ten druhý však zjistíte, že stejné je jen rozlišení snímačů. Sedmý Pixel je vybaven velmi slušnou sadou nových objektivů pro telekameru a širokoúhlý snímač. Hlavní fotoaparát je však opravdu beze změny. Jde o 50Mpx snímač s objektivem o světelnosti f/1,9 a optickou stabilizací, který se však už u předchůdce těšil velké chvále, tak proč měnit?

Google Pixel 7 Pro, foto hlavní Google Pixel 7 Pro, foto širokoúhlý Google Pixel 7 Pro, foto teleobjektiv
Google na Pixelu 7 Pro opět ukazuje, že patří ke špičce. Zleva: hlavní, širokoúhlý, 5× zoom.

Teleobjektiv si vysloužil větší ohniskovou vzdálenost a s ní 5násobný optický zoom. S ním se dají pořídit poměrně zajímavé záběry a funguje opravdu skvěle, když světelné podmínky dovolí. Kvůli světelnosti f/3,5 však stačí trochu větší šero a dostaví se šum.

Při testování jsem si všiml jedné zajímavosti. Při 5× přiblížení Pixel sám vyhodnotí, jestli snímek teleobjektivu „za něco stojí“, a pokud ne, raději přepne na digitální zoom hlavního fotoaparátu. Záběry z něj mohou, ale nemusí vypadat úplně dobře a osobně jsem nenašel způsob, jak funkci vypnout nebo jak volit mezi objektivy manuálně.

Google Pixel 7 Pro, night vision Google Pixel 7 Pro, foto noční Google Pixel 7 Pro, night vision
Také noční režim Night Vision čerpá z nového TPU na Google Tensor G2. Uprostřed bez nočního režimu, ostatní s Night Vision.

Solidně si přilepšil také širokoúhlý objektiv. Zatímco minulý rok jsme se museli spokojit se 114° záběru, Pixel 7 Pro nabídne zorný úhel až 126°. Širokoúhlý fotoaparát je pak jediný, kterému chybí optická stabilizace.

i Tyto a další fotky najdete v plné kvalitě na Google Disku.

K umělé inteligenci a automatickým funkcím při fotografování se ještě hodí vrátit podrobněji. Google Pixel 7 Pro toho za vás dělá opravdu hodně. Když nemá dostatek světla, sám si zapne noční režim. Když hlavní objektiv nemůže doostřit, telefon přepne na makro režim. Mobil má dokonce funkci „Nejlepší záběr“, která funguje jako Live Photos od Applu. Místo fotky se zachytí krátké video a mobil vám pak prezentuje nejlepší/nejostřejší snímek. Automatická změna objektivu, kterou jsem zmínil výše, navíc ani není doprovázena oznámením.

Vím, že ale existuje spousta lidí, co tyto vychytávky příliš nemusí. Kromě toho, že je Pixel 7 Pro chytrých funkcí a automatických procesů plný, a proto bych jim možná doporučil zvážit jiný telefon, jde valná většina těchto funkcí vypnout nebo ovládat manuálně. A pokud vás ani tohle nepřesvědčilo o síle umělé inteligence ve fotografii, Google Pixel 7 Pro vybojoval druhé místo v globálním žebříčku mobilních kamer DxOMark.

Efektní úprava fotek jedním klepnutím? S Pixelem 7 Pro ano

Zachycením fotografie to u Google Pixel 7 Pro rozhodně nekončí. Možnosti úprav jsou totiž obrovské. Kromě standardních úprav vám mobil nabídne například simulaci HDR, vyčištění šumu nebo celou řadu předpřipravených filtrů. Vůbec nejzajímavější jsou však nástroje poháněné umělou inteligencí – Kouzelná guma a Zaostření.

Google Pixel 7 Pro, kouzelná guma, před Google Pixel 7 Pro, kouzelná guma, po
Nástroj Kouzelná guma na Pixelu 7 Pro umožňuje z fotky odstranit rušivé elementy jako například elektrické vedení.

Nástroj Kouzelná guma slouží k jednoduchému odstranění rušivých elementů z fotografie. Elektrické vedení, sloupy nebo třeba auta telefon často sám vytipuje a vám pak stačí doslova jediné klepnutí a z fotky rázem zmizí. Odstranění většinou funguje hezky. Nedoporučoval bych fotky přibližovat, jelikož vyretušovaná místa často vypadají trochu podivně, ale na první pohled zpravidla nejde úpravu poznat.

Nástroj Zaostření pak dělá přesně to, co říká, tedy doostří rozmazané snímky. Zajímavé je, že funkce můžete použít i na staré snímky, které jste nepořídili na Pixelu 7 Pro.

Google Pixel 7 Pro, zaostření, před Google Pixel 7 Pro, zostření, po
Nepovedla se vám fotka? Nástroj Zaostření ji možná ještě zvládne zachránit.

Google Pixel 7 Pro má opět 5 000mAh baterii

Co se týká baterie, má Google Pixel 7 Pro stejnou kapacitu jako model 6 Pro. S loňskou variantou Pro nemám zkušenosti, a tak nemůžu přímo srovnávat. Někteří recenzenti si však stěžují na znatelné zhoršení výdrže. Za sebe pak můžu říct, že výdrž Pixelu 7 Pro není nijak špatná. Vlastní telefon jsem zvyklý na konci každého dne nabíjet, ale u sedmého Pixelu jsem často ani nemusel. Po dnu testování většinou skončil někde okolo 40 %, což by mělo spořivějším uživatelům na dva dny vystačit. Nabíjel jsem 22W adaptérem (Pixel 7 Pro umožňuje až 30 W) zhruba hodinu a 20 minut.

Rozhraní je pochopitelně v režii čistého Androidu 13

Rozhraní Google Pixel 7 Pro je samozřejmě čistý Android 13 včetně nových funkcí, prioritních aktualizací a všemožných optimalizací pro Google Tensor G2. Mobil je tak plynulejší a celkově funguje lépe (pokud vám nejde vyloženě o gaming), i když má Tensor G2 papírově horší parametry než například čipy Qualcomm Snapdragon. Rozhraní čistého Androidu mám osobně rád, a tak zde nemám co vytknout. Zkrátka jen aplikace od Googlu a přehledné, barevné rozhraní.

Jak vypadá rozhraní Google Pixel 7 Pro?

Google Pixel 7 Pro, lockscreen Google Pixel 7 Pro, homescreen Google Pixel 7 Pro, app tray
Google Pixel 7 Pro nabídne klasický vzhled čistého Androidu 13.
Google Pixel 7 Pro, nastavení Google Pixel 7 Pro, personalizace
Telefon vám poskytne celou řadu nastavení.
Google Pixel 7 Pro, notifikace Google Pixel 7 Pro, rychlé nastavení
Notifikace i rychlá nastavení jsou jednoduchá a přehledná.
Google Pixel 7 Pro, aplikace Google Pixel 7 Pro, správce aplikací Google Pixel 7 Pro, vyhledávání
Všechny výchozí aplikace má pod palcem přímo Google.
Google Pixel 7 Pro, kalendář Google Pixel 7 Pro, zprávy Google Pixel 7 Pro, prohlížeč
Samozřejmostí je také integrace celého rozhraní s Google účtem.
Google Pixel 7 Pro, fotoaparát Google Pixel 7 Pro, guma
Možností fotoaparátu a následného upravování je opravdu spousta.

Další varianty modelu Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro se u nás prodává ve dvou paměťových variantách s jednotnou kapacitou RAM, a to 12 GB. Dostupný je také hned ve třech barevných provedeních – černé, bílé a zelené. Právě tu poslední jsem měl k dispozici pro recenzi.

*Ceny jsou platné k 19. 12. 2022

Recenze Google Pixel 7 Pro – verdikt

Google Pixel 7 Pro - verdikt

Google Pixel 7 Pro

Mobily

Google Pixel 7 Pro se americkému výrobci nesmírně vydařil. Oproti předchůdci nabízí vyspělejší design, zbrusu nové unikátní funkce, za které mobil vděčí čipu Google Tensor G2, a také mírně vylepšené fotoaparáty. Pokud hledáte Android telefon jako žádný jiný, nebo už s Pixely máte zkušenost z minulosti, u Google Pixel 7 Pro není nad čím přemýšlet.

Klady

 • Ještě lepší design s použitím hliníku
 • Neskutečně jemný 120Hz AMOLED panel
 • Exkluzivní čipset Google Tensor G2
 • V současnosti jeden z nejlepších fotomobilů
 • Pětinásobné optické přiblížení
 • Unikátní funkce nabité umělou inteligencí
 • Čistý Android 13 s prioritními aktualizacemi
 • Minimálně 3 roky velkých aktualizací a 5 let záplat

Zápory

 • Nad některými automatickými funkcemi nemáte kontrolu
 • Hladká záda kloužou po křivých plochách i v ruce

Co jsme o Google Pixel 7 a 7 Pro napsali dříve?

Mobilní telefony Google Pixel patří k nejpopulárnějším především díky skvěle vyladěným parametrům, čistému Androidu a unikátním procesorům Tensor. Není tak divu, že na oznámení sedmé řady čekaly desetitisíce fanoušků. Nejnovější modely Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro přichází s pozměněným designem, procesorem Google Tensor G2 a zajímavou fotovýbavou. Co všechno nové Pixely nabídnou a kdy se na ně můžeme těšit?

Google Pixel 7 a 7 Pro hlavní

Telefony Google Pixel 7 přijdou v celkem 4 barevných variantách

Sedmá řada Pixelů, Pixel 7 a 7 Pro, staví na designu předchůdce, přináší však několik zajímavých inovací. Asi nejvýraznější je přepracovaný fotomodul z matného hliníku u základní varianty a broušeného hliníku u modelu Pro. Materiály jsou mimo jiné 100% recyklované, čímž Google připomíná svůj ambiciózní cíl dosáhnout kompletní uhlíkové neutrálnosti do roku 2030, a to včetně využité elektřiny.

Google Pixel 7 a 7 Pro design
Unikátní barevné varianty – vlevo Google Pixel 7 Pro Hazel, vpravo Google Pixel 7 Lemongrass.

S novou řadou Google Pixel 7 tradičně přichází také nová barevná provedení. Ta budou celkem čtyři. Jak základní varianta, tak model Pro nabídne černou Obsidian a bílou Snow. Každý z modelů pak má taky něco svého. Exkluzivní provedení modelu Pro je tmavě zelené, zvané Hazel. Velmi světle zelený kabátek Lemongrass pak obdrží jen základní varianta.

Google u nových Pixelů zůstává věrný technologii OLED

Co do displejů se nové Pixely 7 a 7 Pro od předchůdců zas až tolik neliší. První z dvojice přijde s o chlup menším, 6,3" OLED panelem s obnovovací frekvencí až 90 Hz, model Pro pak přináší 6,7" s technologií LTPO OLED a variabilní frekvencí 10–120 Hz. Kde si však oba modely polepšily, je jas. Při zachování HDR shodně zvládnou jasnost až 1 000 nitů, maximální jas je pak u základní varianty 1 400, u modelu Pixel 7 Pro až 1 500 nitů.

i

Nothing Phone (1) (RECENZE): Jednoznačný designový originál. A taky skvělý telefon

Google Pixel 7 nabídne dvojitý fotoaparát, 7 Pro pak rovnou trojitý

Pro své fotografické schopnosti jsou Pixely proslulé, Google však hraje především na software (o tom níže). Z hardwarového hlediska jsou naopak změny minimální. Hlavní snímač u obou modelů pracuje s 50 Mpx a doplňuje ho objektiv se světelností f/1,85. Uživatelé se pak mohou spolehnout také na optickou stabilizaci a laserový autofokus. Shodná je také 12Mpx širokoúhlá kamera s objektivem f/2,2. Liší se jen zorným úhlem. Pixel 7 nabídne 114°, zatímco Pixel 7 Pro až 125,8°.

Google Pixel 7 a 7 Pro modely
Zbrusu nových modelů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro je celá řada.

Teleobjektiv je letos opět výsadou vyššího z modelů. Snímač Pixelu 7 Pro je 48Mpx, objektiv nabídne světelnost f/3,5 a těšit se oproti předchůdci můžeme na 5násobný optický zoom. Google se však zaměřil také na technologii digitálního zoomu, než abyste se museli vždy spoléhat na 5násobné přiblížení teleobjektivu. Jejich Super Res Zoom, poháněný čipem G2, je schopen prolínat snímky z jednotlivých kamer a aplikovat různé algoritmy tak, abyste získali kvalitní fotku v plném rozlišení až do 10násobného přiblížení. Pro vyšší hodnoty pak řada Pixel 7 nabídne například upscaling pomocí strojového učení nebo stabilizaci přiblížení.

i

Teleobjektiv je zároveň schopen makro fotografie. Focení tak bude možné jak z bezprostřední blízkosti, tak i na velkou dálku.

Google Pixel 7 a 7 Pro nabídnou čipy Tensor nové generace

Jednou z hlavních vlastností telefonů Google Pixel 7 je pochopitelně zbrusu nový procesor Google Tensor G2. Ten mobilům propůjčuje nespočet funkcí založených na strojovém učení pro systém, ale i fotoaparát, a v neposlední řadě také skvělý výkon.

U Pixelu 7 čip spolupracuje s 8 GB RAM, u Pixelu 7 Pro pak rovnou s 12 GB. Telefony bude pohánět čistý operační systém Android 13 s maximální optimalizací pro Tensor G2, prioritními aktualizacemi Pixel Feature Drops, které softwarovou výbavu telefonů obohacují ještě léta po vydání, a bezpečnostními záplatami po dobu 5 let.

Google Pixel 7 vlastnosti
Téměř všechny vlastnosti Google Pixel 7 se odvíjí od čipu Tensor G2.

Tensorová výpočetní jednotka, unikátní pro čipy Google Tensor, se zabývá urychlováním výpočtů pro strojové učení a umělou inteligenci. Kde všude se uplatňuje? Na oznamovací akci Made By Google jsme mohli vidět například zpracování hlasu. Mobily zvládnou kupříkladu překládání rozhovorů v reálném čase, téměř úplné ovládání hlasem nebo třeba přepis hlasových zpráv a nahrávek do textu, včetně označení jednotlivých mluvčích.

Google Pixel 7 Pro vlastnosti
Google Pixel 7 Pro zaujme kromě špičkového fotoaparátu také elegantním designem.

Strojové učení je u Pixelů 7 samozřejmě hojně využíváno především u fotografií. Kromě výpočetní fotografie, kterou Google představil již v minulých letech, budete nyní smět využít novou funkci Photo Unblur. Ta umožní aplikovat oblíbené funkce (snížení rozmazání, odstranění rušivých elementů v pozadí fotky atd.) i na starší fotografie, které jste nepořídili Pixelem. Funkce bude, alespoň nyní, exkluzivní pro modely s Google Tensor G2, tedy telefony Google Pixel 7 a 7 Pro.

i

Samsung Galaxy Z Flip4 (RECENZE): jaká je skládačka za rozumnou cenu?

O zabezpečení telefonu a dat se stará čip Titan nebo vestavěná VPN

Google u Pixelu 7 a 7 Pro hodně myslí také na zabezpečení. To má na starosti v první řadě koprocesor Titan M2 ve spolupráci s tensorovými jádry. Čip Titan M2 je založen na podobné technologii jako zabezpečení, které Google používá na svých vlastních serverech, jež využívají banky a další korporáty po celém světě. Nestačí vám to? Google přihazuje ještě další vrstvu zabezpečení ve formě vestavěné VPN od Google One, a to zcela zdarma. Do mobilů se dostane formou aktualizace do konce roku.

Google Pixel 7 ekosystém
Kromě telefonů se představily i hodinky, sluchátka a tablet. Základ nového ekosystému Google.

Google Pixel 7 i 7 Pro potěší velkou baterií s podporou bezdrátového nabíjení

U obou nových telefonů Google uvádí více než 24 hodin výdrže při běžném využívání a až 72 hodin při používání spořiče baterie. To zní při průměrné kapacitě základního modelu 4 355 mAh poměrně odvážně, ale při četných optimalizacích systému, kdo ví? Lépe má nakročeno model Pro, vybavený hned 5 000mAh baterkou. Oba telefony Pixel 7 a 7 Pro podporují 30W rychlonabíjení, bezdrátové nabíjení (20 W, 23 W u Pro) a taky reverzní nabíjení.

i

Telefony iPhone 14 a 14 Pro jsou zde. Přináší řadu novinek

Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – tabulka parametrů

Klíčové parametry obou novinek z řady Google Pixel 7 jsme shrnuli do následující tabulky.

Parametry/Model Google Pixel 7 5G Google Pixel 7 Pro 5G
Displej 6,3" (20 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 400 × 1 080 px, 416 ppi 3 120 × 1 440 px, 512 ppi
OLED, 90 Hz LTPO OLED, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,85, 4K video s 60 fps, optická stabilizace
hlavní: 50 Mpx, f/1,85, 4K video s 60 fps, optická stabilizace
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 114°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 125,8°
teleobjektiv: 48 Mpx, f/3,5, 5× optický zoom
Přední fotoaparát 10,8 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
10,8 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
Čipset Google Tensor G2 Google Tensor G2
Paměť RAM 8 GB 12 GB
Interní úložiště 128/256 GB 128/256/512 GB
Podpora sítí 5G
Akumulátor 4 355 mAh 5 000 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W / 20 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W / 23 W
Stupeň krytí IP68 IP68
Audio stereo stereo
Rozměry 155,6 × 73,2 × 8,7 mm 162,9 × 76,6 × 8,9 mm
Hmotnost 197 g 212 g
Cena od 17 490 Kč od 24 490 Kč
*Ceny jsou platné k 6. 10. 2022.

Google Pixel 7 vs. Google Pixel 7 Pro – cena a dostupnost

Telefony Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro nabídnou kromě různých barev také rozmanité varianty úložiště. Oficiální datum prodeje je v zahraničí nastaveno na 13. října, v Česku však ještě Google přímo neprodává. Na naše pulty by se tak měly dostat zhruba o týden později. Již nyní si však mobily můžete předobjednat, a to s následujícími cenami:

i Mohlo by vás zajímat

Telefon Google Pixel 7 Pro je bezesporu schopným zástupcem nejvyšší třídy, byť dokonalý není. Jeho přednosti jsou jasné – schopnosti fotoaparátu, skvělý displej, solidní výkon, novější design a samozřejmě například také čistý Android. Pokud chcete nejlepší android bez grafické nadstavby, zvolte tento model.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17