Hand Sanitisers Praha
This page includes all products from category Hand Sanitisers that are in stock in our stores in Praha.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Products from category Hand Sanitisers are in stock in Praha in these branches
Select a branch or a city
All from 16
SANYTOL Disinfectant gel 250 ml
85,-
34 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel on hand. - 34 Kč/100 ml
SANYTOL Disinfectant soap moisturizing 250 ml
Amazing Deal
67,-
Save 7.90
27 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and hypoallergenic, with pump and for everyday use,...
DETTOL Kids Bottleless refill. soap dispenser Bavič 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap -
PROTEX Fresh Bar Soap with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and protective, for everyday use, fresh fragrance, weight 540 g - 28 Kč/100 g
DETTOL Disinfectant wipes 2in1 for hands and surfaces 15 pcs
Great price
61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Wipes - travel, rinseless, 15 pcs per pack
SANYTOL Disinfecting Soap Kitchen 250ml
Amazing Deal
67,-
Save 8,-
27 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, with pump and for everyday use, paraben-free, grapefruit and lemon fragrance,...
DETTOL Kids refill for toothless. soap dispenser Bavič 3×250 ml
239,-
32 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - - 80 Kč/pcs
SANYTOL Liquid Soap Hydrating Antibacterial Professional Aloe Vera & Organic Green Tea 5 l
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and hypoallergenic, for everyday use,...
SANYTOL Disinfectant gel 500 ml
179,-
36 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - for hands, neutralizes odours, eliminates bacteria, viruses and fungi without water and soap, hypoallergenic, with natural green tea - 36 Kč/100 ml
DETTOL Antibacterial Hand Hygiene Gel with Chamomile 50ml
78,-
156 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - hand gel, works without water - 156 Kč/100 ml
PROTEX Herbal with Natural Antibacterial Protection 6 × 90g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and protective, for everyday use, chamomile fragrance,...
SANYTOL Disinfectant Gel Sensitive 75 ml
65,-
87 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - for hands, with aloe vera - 87 Kč/100 ml
SANYTOL Disinfectant Soap Purifiant 250 ml
Amazing Deal
67,-
Save 7.90
27 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, with pump and for everyday use, fresh fragrance, unisex, volume 250 ml -...
DETTOL Antibacterial Hand Gel 50ml
89,-
178 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - on hands, no water needed - 178 Kč/100 ml
SANYTOL disinfecting gel 75 ml
65,-
87 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel on hand - 87 Kč/100 ml
PROTEX Fresh liquid soap with natural antibacterial protection replacement cartridge 500 ml
109,-
22 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, for everyday use, unisex, volume 500 ml - 22 Kč/100 ml