Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nářadí Bosch Professional uspokojí nejen řemeslníky

Aktualizováno

S nářadím značky Bosch Professional se do vašich rukou dostanou robustní a technologicky vyspělé výrobky s chytrými funkcemi, které zvládnou každý úkol a nezklamou ani v náročných podmínkách. Jsou ideální pro řemeslníky, kteří potřebují odevzdávat vždy nekompromisní výsledky. Že konkrétní produkt spadá do řady Bosch Professional, poznáte na první pohled. Má totiž tmavě modrou barvu a kromě modelového označení ještě nápis „Professional“ na těle.

Nářadí Bosch Professional

Akumulátorové nářadí Bosch Professional

Sortiment Bosch Professional zahrnuje aku nářadí pro tři různé napěťové úrovně – 12 V, 18 V a královských 36 V. A teď pozor! Akumulátory v každé napěťové úrovni můžete používat pro všechny typy nářadí. Například pro šest druhů 18V nářadí vám tak postačí nosit s sebou jen dva akumulátory a jednu nabíječku.

Aku nářadí Bosch Professional

36V aku nářadí Bosch – výkon jako z elektrické zásuvky

Pokud akumulátory pracují s napětím 36 V, dokáží nářadí dodat výkon srovnatelný s tím, jaký má běžné nářadí, když je zapojíte do elektrické zásuvky. Díky tomu si můžete dopřát například luxusu vrtání do betonu s pneumatickým vrtacím SDS kladivem Bosch GBH 36 V-EC

Akumulátorové vrtací kladivo Bosch GBH 36 V-ECr Professional

18V aku nářadí Bosch – dostupné a výkonné nářadí

Pokud výkon 36V nářadí nevyužijete, potěší vás sortiment 18V nářadí. Výběr je široký a jednotlivé výrobky stojí zlomek toho, co jejich 36V příbuzní. Najdete zde úhlové brusky, vrtací kladiva, svítilny, pily, aku šroubováky, přímé brusky, rázové utahováky a mnoho dalšího. A nemyslete si, 18V nářadí umí za dostupný peníz rovněž překvapující věci, například vrtací kladivo Bosch GBH 18V-26 F dokáže udeřit energií 2,6 J, což je naprosto srovnatelné s mnohým nářadím do elektrické zásuvky. Zaujme rovněž okružní pila Bosch GKS 18 V-LI R, s níž se můžete pustit do řezání bez kompromisů.

Výkonná okružní pila Bosch GKS 18 V-LI R Professional

12V aku nářadí Bosch – lehké a silné nářadí do ruky

12V řada zahrnuje sortiment, který už roky znáte jako klasické aku nářadí. Tedy vrtací šroubováky, rázové utahováky, svítilny, přímočaré pily, pily ocasky, přímé brusky, frézky a další různorodé pilky. Hlavní rozdíl mezi hobby nářadím a základní řadou Bosch Professional je právě v napětí. 12 V zaručuje solidní točivý moment i vysoké otáčky, aby vám šla práce pěkně od ruky. Za vypíchnutí stojí z kategorie 12V nářadí např. šroubovák s kompaktními rozměry Bosch GSB 12V-15, s nímž si pohodlně sestavíte nábytek a díky příklepu současně vrtáte běžné cihlové zdi.

Akumulátorová vrtačka s příklepem Bosch GSB 12V-15  Professional

Pozornějším z vás jistě neuniklo, že nářadí Bosch Professional změnilo značení napětí akumulátorů z 10,8 V na 12 V. Jedná se pouze o změnu názvu z původního jmenovitého napětí na současné špičkové, veškeré akumulátory a nabíječky zůstávají 100% kompatibilní se všemi současnými i budoucími 10,8V i 12V výrobky.

Mobilní aplikace Bosch Toolbox vás zbaví tužky a papíru

Nářadí Bosch Professional, to jsou spolehliví pomocníci pro každou činnost. A další pomocnou ruku vám podá aplikace Bosch Toolbox (Android, iOS), která obsahuje digitální profesionální nástroje pro řemeslníky a další profesionály. Je zdarma, bez reklam a nabízí několik vychytávek:

  • Fotoaparát pro snímání rozměrů – jakmile si v aplikaci Bosch Toolbox pořídíte fotky stavby, okamžitě do nich můžete zanést všechny potřebné úhly a rozměry, přiložit poznámky a výsledek komukoli odeslat. 
  • Výkazový list – zaznamenáte v něm příjezd a odjezd, vykonanou práci i spotřebu materiálu. Výsledek pak můžete exportovat do PDF a odeslat zákazníkovi.
  • Stavební dokumentace – snadno zdokumentujete své projekty/úkoly přímo na stavbě. 
  • Převodník jednotek – všechno z hlavy nespočtete, a přesně pro ty případy je tu převodník jednotek s 50 různými proměnnými (délkami, hmotnostmi a objemy).
  • Okamžitá podpora – máte jakýkoli dotaz k výrobkům Bosch Professional? Stačí zavolat do Bosche.
  • Vyhledání prodejců – není horší situace, než když vám chybí nářadí k práci. Služba vyhledání vám najde nejbližšího prodejce Bosch, adresu a jeho přesnou polohu na mapě.
  • Může se hodit – svítilna, kalkulačka a katalog elektrického nářadí.

Aplikace Bosch Toolbox

Digitální měřicí technika Bosch Professional

Ať už potřebujete nadstandardní nástroje pro měření vzdálenosti, rovin, úhlů, či detekci různorodých materiálů ve zdi, měřicí technika Bosch Professional poskytne vždy dokonalé výsledky. Kromě toho se ale také dokáže bezdrátově spojit s vaším chytrým telefonem a prostřednictvím chytrých aplikací zpřístupní ovládání na dálku nebo umožní využití nasnímaných údajů pro ještě přesnější práci.

Digitální měřicí technika Bosch

Příslušenství Bosch, kvalita bez kompromisů

Ani sebelepší nářadí nepodává perfektní výsledky samo od sebe. Když chcete precizně brousit, potřebujete kvalitní papíry s výřezy pro odsávání prachu. Pro přesné a rychlé vrtání využijete excelentní vrtáky, a chcete-li důkladně utahovat šroubové spoje, budou se vám hodit bity a ořechy z těch nejkvalitnějších ocelí. Zkrátka pokud vyžadujete, aby vaše nářadí Bosch Professional podávalo dokonalé výsledky, opatřete mu originální příslušenství.

Originální příslušenství Bosch

Profesionální kvalita – 3 roky záruky na nářadí a 2 roky na baterie

Ve firmě Bosch kladou na testování kvality opravdu důraz, takže své profesionální řadě věří. Pokud do čtyř týdnů od zakoupení zaregistrujete své produkty Bosch Professional online, získáte hned 3 roky záruky na nářadí a 2 roky na modré lithium-iontové akumulátory!

Rozšířená záruka Bosch professional

Řada Bosch Professional nabídne odolnost a spolehlivost, kterou vyžadují profesionálové. Ocení ji ale také pokročilejší kutilové, kteří už chtějí opravdovou kvalitu. S vyladěným nářadím vám půjde práce dobře od ruky a současně také dosáhnete lepších výsledků.

WEB4