Oleje do motorových pil
Olej do motorové pily patří nesporně mezi základní příslušenství ke každé motorové pile. Slouží především k její údržbě a zaručí, že váš nástroj bude pracovat dlouhodobě spolehlivě a efektivně. Nevíte ještě jaký konkrétní olej na řetězové pily zvolit? Více se o nich dozvíte v řádcích níže.
Pokračovat
Vše z 23
CASTROL Garden 2T 1l
Super cena
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Motorový olej - minerální, pro 2-taktní benzínové motory, pro zahradní techniku, API TC, JASO FB, DE distribuce, objem 1 l - 189 Kč/1 l
VELVANA Syntanol Garden Bio na mazání řetězů motorových pil, 1l
189,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - k mazání řetězů a lišt motorových a elektrických pil, kloubů a čepů, mísitelný se všemi oleji pro pilové řetězy na bázi minerálních nebo rostlinných olejů,...
MAKITA Olej řetězový, 1000 ml
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - minerální olej určený k mazání pilových řetězů a lišt, objem 1000 ml - 189 Kč/1 l
VELVANA Syntanol pro ztrátové mazání na řetězy a lišty motorových pil, 5l
703,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - určený pro ztrátové mazání silně namáhaných lišt a řetězů motorových pil, vyroben z kvalitních ropných základových olejů a speciálních přísad pro zlepšení užitných...
MAKITA Olej motorový polosyntetický 2-takt 1:50, 1000 ml s dávkovačem
Super cena
329,-
Ušetříte 20,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Motorový olej - polosyntetický, pro 2-taktní motory pro zahradní techniku, objem 1 l - 329 Kč/1 l
MAKITA Olej řetězový biotop 1000 ml 1910U0-9
Zlevněno -12 %
289,-
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - biologicky odbouratelné provedení (biotop), objem 1000 ml, určeno pro mazání řetězů - 289 Kč/1 l
DEWALT Olej pro řetězové pily
Novinka
808,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - 808 Kč/1 l
VELVANA Syntanol pro ztrátové mazání na řetězy a lišty motorových pil, 1l
192,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Olej na řetěz - určený pro ztrátové mazání silně namáhaných lišt a řetězů motorových pil, vyroben z kvalitních ropných základových olejů a speciálních přísad pro zlepšení užitných...
POWERPLUS Olej do 2-taktních motorů 1l POWOIL023
199,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Motorový olej - polosyntetický, pro 2-taktní benzínové motory, pro zahradní techniku, objem 1 l - 199 Kč/1 l
NAC Olej na mazání řetězů 1l
119,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz - na řetěz, určený pro ztrátové mazání silně namáhaných lišt a řetězů motorových pil, vyroben z kvalitních ropných základových olejů a speciálních přísad pro zlepšení...
POWERPLUS Olej na mazání řetězů 1l POWOIL003
209,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz k mazání řetězových pil, objem 1l - 209 Kč/1 l
NAREX Olej pro řetězovou pilu CO 1l
199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz k mazání u řetězových pil, objem1l - 199 Kč/1 l
POWERPLUS Olej na mazání řetězů 5l POWOIL006
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz k mazání řetězů u řetězových pil, objem 5l - 170 Kč/1 l
DEN BRAVEN Řetězový olej 400ml TECTANE
139,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Olej na řetěz Pro trvalé vnitřní a vnější mazání veškerých druhů převodů, jako je např.: řetězový, ozubený, šnekový apod. Vhodné mazadlo pro kuličková a válečková ložiska,...
BOSCH Professional Olej pro řetězovou pilu 1L F.016.800.642
539,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Motorový olej - pro zahradní techniku, objem 1 l - 539 Kč/1 l
PRONDO Olej pro všeobecné mazání v průmyslových aplikacích Biooma RP-22, 5 l
Zlevněno -3 %
581,-
599,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Olej na řetěz - olej pro mazání motorových pil, objem 5 l - 116 Kč/1 l
NAC Olej do palivové směsi 1l s dávkovačem
189,-
Momentálně nedostupné
Motorový olej - minerální, pro 2-taktní benzínové motory, pro zahradní techniku, API TC, objem 1 l - 189 Kč/1 l
MOL Dynamic GARDEN 2T, 0,6L
119,-
Momentálně nedostupné
Motorový olej - polosyntetický, pro 2-taktní benzínové motory, pro zahradní techniku, objem 0,6 l - 198 Kč/1 l
AL-KO Olej na mazání řetězu BIO 1 litr
259,-
Momentálně nedostupné
Olej na řetěz - čistě rostlinný na řetězové pily, 1 litr - 259 Kč/1 l
LIQUI MOLY Bio olej na řetězy motorových pil, 1l
386,-
Momentálně nedostupné
Olej na řetěz - syntetický olej, pro zahradní techniku, objem 1l - 386 Kč/1 l
LIQUI MOLY Olej na řetězy motorových pil 100, 1l
142,-
Momentálně nedostupné
Olej na řetěz - minerální olej, pro zahradní techniku, objem 1l - 142 Kč/1 l
V kategorii Oleje do motorových pil máme právě teď na Alza.cz celkem 23 produktů.
Pokračovat
Již neprodáváme
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Oleje do motorových píl
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Láncfűrész olajok