Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kleště KNIPEX kombinují německou tradici a kvalitu

V historii kleští – nářadí, využívaného lidmi od nepaměti – neexistuje žádný pevný bod v podobě jména vynálezce či data sestrojení. Přesto v ní najdeme dva okamžiky, které jsou pro jejich současné uživatele nadmíru důležité. Prvním je letopočet 1882, ve kterém Carl Gustav Putsch pokládá založením kovářské dílny v Cronenbergu základ značky KNIPEX. A druhým rok 2017, kdy Alza.cz začíná prodávat kombinované úzké kleště KNIPEX 08 22 145.

Kleště KNIPEX

KNIPEX jsou více než kombinačky

Hledáte-li kvalitní kombinované kleště, KNIPEX nabízí ideální řešení. Jedná se o univerzální, velmi praktické kombinačky na celou škálu oprav a běžných instalačních prací nejen v domácnosti. Díky kování ze speciální nástrojové oceli mají dlouhou životnost a najdou využití v dílně i na cestách.

S kombinovanými kleštěmi KNIPEX se nemusíte bát žádné činnosti. Úzký tvar hlavy se špičatou čelistí je předurčuje k práci v nepřístupných oblastech, částečně vystouplá uchopovací plocha ke snadné manipulaci s plochými díly a speciální drážka k tahání hřebíků nebo čepů. Dobře se s nimi štípou dráty, povolují závity a vytahují zaseknuté předměty.

Základem úspěchu značky KNIPEX je německá kvalita

KNIPEX se stal takřka synonymem pro kvalitní kleště především zásluhou úzké specializace výrobce na tuto produktovou skupinu. Pyšní se 135 let dlouhou historií, vývozem do více než stovky zemí všech pěti kontinentů a celou řadou inovativních řešení.

Celá výroba kleští KNIPEX, od vývoje strojů a zařízení až po logistickou podporu, probíhá výhradně v Německu. Všechny závody, včetně hlavní linky ve Wuppertalu, pracují ekologicky, trvale udržitelně a s odpovědností za životní prostředí. Láska k dokonalému produktu převažuje nad slepou snahou o ekonomický zisk. Výsledkem je výrobek s německou kvalitou a výhodnou cenou.

Využití kleští KNIPEX

To ostatně byly vždy základní principy rodinného podniku, který dnes řídí zástupci již čtvrté generace. Ze skromných začátků v malé dílně, přes konstrukci prvního padacího bucharu až po vývoj novátorských kleští Aligátor a Cobra, kompaktních pákových kleští Cobolt a revolučních kleští siko postupně expandoval v lídra evropského trhu i do filiálek v USA, Rusku a Číně.

Kvalitní kombinované kleště KNIPEX pořídíte na Alza.cz

Dnes skupina KNIPEX zaměstnává zhruba 1 300 pracovníků, má pobočku i v Dubaji a pochlubit se může mimo jiné hospodářskou cenou „Podnik roku“.

Není náhodou, že kombinované úzké kleště KNIPEX koupíte právě v největším tuzemském e-shopu Alza.cz. V sekci Alza Hobby ostatně najdete podstatnou část sortimentu KNIPEX, tzn. elektroinstalační kleště, armovací kleště, boční štípačky, silové armovací kleště s velkým převodem a další užitečné pomocníky.

P-DC1-WEB13