Obnovit stránku

Robotické sekačky TECHline se dokonale postarají o vaši zahradu

Aktualizováno

Inovace v podobě automatizace a robotizace zasahuje do širokých sfér moderního života a stává se tak běžnou součástí každodenního fungování. Nejen o vaši domácnost, ale také o vaši zahradu se může postarat nepostradatelný pomocník v podobě robotické sekačky, která s dokonalou péčí obstará údržbu vašeho trávníku. Pokud hledáte opravdu kvalitní robotickou sekačku, vsaďte na jistotu a léty ověřené zkušenosti s robotickými sekačkami TECHline. Můžete se těšit nejen úsporu času a vlastní energie, ale také na mnoho dalších výhod, které robotické sekačky TECHline přinesou jak vám, tak vaší zahradě.

robotické sekačky TECHline

Robotické sekačky Techline – OBSAH

 1. O společnosti Zucchetti Centro Sistemi
 2. Výhody robotických sekaček
 3. Funkce robotických sekaček ZCS
 4. Přehled robotických sekaček ZCS

O společnosti Zucchetti Centro Sistemi

Italská společnost Zucchetti Centro Sistemi S.p.A. stojí v pozici světového lídra v oblasti robotiky a automatizace a již 20 let se zabývá výrobou a inovacemi robotických sekaček TECHline. V její současné nabídce naleznete širokou škálu poloautomatických bezdrátových i plně automatických robotických sekaček určených pro pozemky od 200 m2 do 20.000 m2. Vyrábí desítky modelů, které vyhovují nejrůznějším a nejnáročnějším zahradnickým potřebám každého zákazníka. Robotické sekačky Zucchetti jsou zkrátka ideální pro každého, kdo hledá profesionalitu, technologické inovace a dokonalost v kombinaci s respektem k životnímu prostředí.

i Váháte s koupí zahradní sekačky a potřebujte poradit s výběrem? Potom je přesně pro vás určený článek: Jak vybrat sekačku

Výhody robotických sekaček

Jestliže už máte dost neustálého pobíhání se sekačkou po zahradě a připadá vám, že jakmile dosekáte jednu část, už můžete opět začít upravovat trávník na opačném konci, bude pro vás robotická sekačka ideálním řešením. Ačkoliv se jedná o náročnější pořizovací investici, věřte, že se vám mnohonásobně vyplatí. Robotická sekačka totiž nabízí svým uživatelům řadu benefitů a nad její péčí zajásá i vaše zahrada. Jaké hlavní výhody robotická sekačka, leckdy nazývaná jako „umělá ovce“, nabízí?


 • Poslouchá na slovo – robotická sekačka přesně plní vaše požadavky. Můžete si nastavit přesný čas sekání, vymezit udržovaný prostor, případně ji kdykoliv zablokovat.
 • Inteligentní myšlení – zabudované senzory upozorní na případné překážky, kterým se sekačka následně vyhne. Stejně tak se sekačka nepustí do svahu s příliš prudkým sklonem.
 • Důkladná pečlivost – trávu poseká do přesně nastavené výšky.
 • Samostatnost – sekačka sama pozná, kdy jí dochází energie a následně se zapojí do nabíječky. Automaticky přestane sekat, jakmile dojde ke spuštění samozavlažovacího zařízení.
 • Bezpečný provoz – robotické sekačky mají schopnost pozastavit svoji činnost, případně schovat ostré břity, jestliže zaznamenají ve své blízkosti nějaký pohyb. Vaše děti i čtyřnozí mazlíčci jsou proto v naprostém bezpečí.
 • Tichý chod – díky tichému chodu vám odpadnou starosti s hlučností sekačky a můžete tak pečovat o váš trávník klidně i v noci.
 • Výživa trávníku – díky častému a pravidelnému zastřihování dochází k přirozenému hnojení trávníku. Maličké kousky zastřižené trávy skvěle poslouží jako půdní hnojivo.
Robotické sekačky TECHline
Robotické sekačky TECHline využijete při údržbě malých zahrad i rozlehlých travnatých ploch.

Funkce robotických sekaček ZCS

Robotické sekačky s vysokým sekacím výkonem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. K jejich standardní výbavě patří baterie Li-ion, které umožňují sekačce dosahovat dlouhých pracovních cyklů. Čepele z nerezové oceli se postarají o precizní pokos trávy a vytvoření vhodného mulčovacího hnojiva a díky speciálně poháněným kolům dokáže sekačka sekat svahy až o sklonu 55 %. Kromě toho jsou sekačky TECHline vybaveny nadčasovými funkcemi pro pohodlný a inovativní provoz.

Spirálový sekací systém

Robotická sekačka vybavená tímto systémem sama rozezná hustotu či výšku trávy a v případě potřeby automaticky aktivuje spirálový pohyb pro dokonalý výsledek sekání. Spirálové sekání lze nastavit i manuálně v průběhu sekání. 

Dešťový senzor

Díky tomuto senzoru je zajištěn automatický návrat sekačky do nabíjecí stanice v případě deštivého počasí. 

Úsporný režim

Sekačky samy rozpoznají plochy, které již byly posečeny, což výrazně zkracuje celkovou dobu sečení trávy. 

ZGS senzor

Chytrý senzor rozpozná díry či prázdná místa, aniž byste museli před sekáním vymezovat plochu obvodovým vodičem. 

Ovládání pomocí vlastní aplikace

K ovládání, konfiguraci a správě robota slouží vlastní aplikace. Můžete tak nastavovat různé časové profily, ověřit si, kde přesně se robot nachází, konkrétně určovat místo sekání, či zadávat pokyny „Go Home“ a „Work Now“ pro návrat do dobíjecí stanice nebo naopak k zahájení činnosti robota. 

Komunikace s hlasovým asistentem

Nadčasovou funkcí je pak zařízení ZCS Connect, které umožní spojení a komunikaci s robotem přes váš chytrý telefon či tablet odkudkoliv a kdykoliv. Zařízení je schopné komunikovat s hlasovým asistentem (Apple Siri, Google Home a Amazon Alexa), takže můžete vzdáleně ovládat robota pouhým zadávání jednoduchých hlasových příkazů, pouze prostřednictvím internetového připojení.

Přehled robotických sekaček ZCS

Pro inspiraci představujeme některé z modelů robotických sekaček TECHline, které se mohou stát ozdobou také vaší zahrady:

Robotická sekačka TECHline TECH L6

Robotická sekačka TECHline TECH L6

Sekačku TECHline TECH L6 (7.5) využijete pro sekání ploch do 400 m2. Díky náhonu na všechna čtyři kola zvládne pracovat i na nerovném povrchu a poseká i svahy se sklonem do 50 %. Oceníte u ní inovativní funkci ZCS Connect i vlastní aplikaci pro snadné ovládání.

Robotická sekačka TECHline NEXTTECH DX2

Robotická sekačka TECHline NEXTTECH DX2

Sekačka TECHline NEXTTECH DX2 disponuje celou řadou moderních technologií. S výkonným bezkartáčovým motorem poseče travnaté plochy do 700 m2 a bez problému zdolá svahy se sklonem do 45 %. Bluetooth přijímač a vlastní aplikace umožní jednoduché ovládání robota i jeho aktualizaci prostřednictvím vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Robotická sekačka TECHline TECH BZ3

Robotická sekačka TECHline TECH BZ3

Sekačka TECH BZ3 s vysokým výkonem zvládne údržbu velkých ploch s rozlohou až do 1200 m2. Hvězdicová čepel vytváří osek trávy s mulčovacím účinkem a speciální pryžová kola jsou uzpůsobena na práci v nerovném terénu, takže sekačka hravě zdolá i příkré svahy. Bluetooth technologie a vlastní aplikace umožní jednoduché ovládání robota pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Robotická sekačka TECHline TECH DZ2

Robotická sekačka TECHline TECH DZ2

Sekačka TECH DZ2 poseče i velmi složitou zahradu s rozměrem do 800 m2. Mulčovací účinek zajišťuje hvězdicová čepel, pryžová kola skvěle vyrovnávají nerovnosti povrchu a poradí si i se svahy se sklonem do 45 %. Senzor úsporného režimu rozpozná a vyhne se již posekaným plochám. Ovládání robota usnadní technologie Bluetooth společně s vlastní aplikací.

Robotické sekačky ZCS

TECHline NEXTTECH LX2
Přenechte starosti s trávníkem spolehlivému robotickému pomnocníkovi TECHline NEXTTECH LX2. Mini sekačka je ještě šetrnější k životnímu
Více
29 989 Kč
TECHline TECH DZ3 (5.0)
Při údržbě vašeho trávníku se spolehněte na robotického pomocníka TECHline TECH DZ3. Sekačka je šetrná k životnímu prostředí a zároveň
Více
35 999 Kč
TECHline TECH BZ3 (5.0)
Přenechte starosti s trávníkem spolehlivému robotickému pomocníkovi TECHline TECH BZ3. Sekačka je šetrná k životnímu prostředí a zároveň
Více
38 989 Kč

Robotické sekačky ZCS poskytnou vaší zahradě špičkovou péči a vám více volného času, který můžete strávit příjemněji než starostmi o údržbu trávníku.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB18