Saunas Lacoform
Saunas Lacoform – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 25
LACOFORM Facial peeling - sauna salt, lemon 500 g
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - mechanical, for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, surface effect, regenerative, cleaning, antioxidant and...
LACOFORM Sauna cleaner 1 l
310,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - eucalyptus scent, volume 1000 ml - 310 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, alpine herbs
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - scent of alpine herbs, volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, honey
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence 250 ml, alpine herbs
540,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - scent of alpine herbs, volume 250 ml - 2,160 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essences - complete sauna set
1,840,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Sauna Scent - aroma of lemon and alpine herbs
LACOFORM Sauna essences mini - SET 5x50 ml
Discounted -6 %
1,190,-
1,275,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna Scent - pine and peppermint scent, volume 250 ml, 5 pieces - 4,760 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, eucalyptus
249,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Eucalyptus fragrance, volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, sandalwood
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence - peeling sugar 225 g, lime
Discounted -7 %
369,-
400,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - volume 225 ml - 1,640 Kč/1 l
LACOFORM Universal chlorine-free disinfectant for wellness and fitness Chemosan 1 l
490,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cleaner - chemosan disinfection, chlorine-free concentrate, dilution 0.5-0.075 %, eucalyptus scent, gentle on sensitive surfaces, volume 1 l
LACOFORM Sauna essence 250 ml, eucalyptus
540,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Eucalyptus scent, volume 250 ml - 2,160 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence 250 ml, sandalwood
540,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - pine needle scent, volume 250 ml - 2,160 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence 250 ml, orange - tangerine
540,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - orange scent, volume 250 ml - 2,160 Kč/1 l
LACOFORM Facial peeling - sauna salt, lavender 500 g
Discounted -18 %
299,-
365,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Facial Scrub - mechanical, for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, surface effect, regenerative, cleaning, antioxidant and...
LACOFORM Facial peeling - sauna salt, Aloe vera 500 g
Discounted -18 %
299,-
365,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Scrub
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, menthol
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Peppermint scent, volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Sauna Herbs Wellness blend 50 g
Discounted -11 %
199,-
225,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Loose Mixture herbs for the sauna, dried herbs (birch, Lemon, orange, Sandal, horseradish), for inhalation or exhalation in the sauna, weight 50 g
LACOFORM Steam bath cleaner 1 l
Discounted -7 %
310,-
335,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cleaner steam baths, concentrated cleaner, dilution up to 1:30, removes limescale, grease and biological impurities, suitable for plastic, tiles and benches, professional wellness...
LACOFORM Sauna essence - peeling sugar 225 g, coconut/vanilla
Discounted -7 %
369,-
400,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - coconut and vanilla scent, volume 225 ml - 1,640 Kč/1 l
LACOFORM Sauna essence mini 50 ml, forest fruit
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - volume 50 ml - 4,980 Kč/1 l
LACOFORM Facial peeling - sauna salt, peach 500 g
Discounted -18 %
299,-
365,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Facial Scrub - mechanical, for atopic, eczematous, sensitive, greasy, normal, problematic, mixed, dry and mature skin, surface effect, nourishing, regenerative, cleansing and...