Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Tesa Power Kit – technologie, která vás zbaví vrtání v koupelně

Aktualizováno

Koupelnu v každé domácnosti pomohou zútulnit koupelnové doplňky, tedy háčky, držáky, košíky nebo třeba věšáky na ručníky. Jsou nejen vhodným designovým doplňkem moderní koupelny, ale plní také svoji praktickou úlohu. Pokud nás ale doplněk po čase omrzí či ho chceme přemístit na vhodnější místo, zůstane ve zdi nevzhledná díra po vrtání. Společnost tesa, světový výrobce samolepících produktů a systémových řešení, přichází s jedinečnou technologií tesa Power Kit, která umožňuje spolehlivé upevnění koupelnových doplňků bez vrtání a děr ve zdi. Pojďme se s touto technologií blíže seznámit.

Technologie tesa Power Kit

Technologie tesa Power Kit (OBSAH ČLÁNKU)

 1. Co je technologie tesa Power Kit
 2. Jaké díly tesa Power Kit obsahuje
 3. Vhodné a nevhodné povrchy
 4. Jednoduchá a čistá aplikace i odstranění
 5. Designové řady koupelnových doplňků tesa

Co je technologie tesa Power Kit

Technologie byla vyvinuta a patentována v Německu. Představuje inovativní řešení pro upevňování předmětů ve vlhkém prostředí, tedy v koupelně. Díky voděodolnému lepidlu přilepíte spolehlivě ke zdi adaptér, na který jednoduše připevníte vybraný koupelnový doplněk. Technologie tesa Power Kit zaručuje snadnou a spolehlivou montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků, a snadné odstranění bez poškození povrchu.

Jaké díly tesa Power Kit obsahuje

Prohlédněte si jednotlivé díly, díky kterým dosáhnete spolehlivého výsledku a upevníte svůj koupelnový doplněk bez šroubů.

 • Adaptér – skládá se z prodyšné kovové destičky, která je vybavena lepícím kroužkem. Ten tvoří rám pro lepidlo a umožňuje předběžné upevnění na vámi zvolené místo.
 • Lepidlo s vytlačovačem – praktická tuba s vytlačovačem zajistí čistou montáž. Lepidlo po vytlačení potřebuje 12 hodin na dokonalé vyschnutí a pak odolává vlhkosti, tedy ideální do koupelny.
 • Inbusový klíč – s jeho pomocí snadno upevníte vybraný doplněk na adaptér. Pokud je závit již přímo na základně, inbusový klíč není potřeba.
tesa Power Kit tesa Power Kit tesa Power Kit
Díky těmto třem komponentům upevníte koupelnový doplněk bez vrtání, hluku a nepořádku.

Vhodné a nevhodné povrchy

Vhodným podkladovým materiálem pro technologii tesa Power Kit je takový povrch, který je pevný a současně rovný či mírně hrubý. Po vytvrdnutí lepidla dojde k pevnému přichycení a doplněk bude držet stejně tak, jako by byl ke zdi přivrtaný.

Vhodné povrchy

 • Kamenné dlaždice (keramické obklady)
 • Mramor
 • Sklo a akrylátové sklo
 • Kov
 • Kámen (s hrubostí do 0,5 mm)
 • Beton
 • Dřevo
 • Syntetické povrchy (kromě plastů na bázi polyetylenu, polypropylenu a PTFE)
tesa Power Kit tesa Power Kit
Vhodným povrchem pro technologii tesa Power Kit jsou například klasické keramické obklady. Adaptér bude ale držet i na drsném povrchu, jakým je třeba přírodní kámen.

Nevhodných podkladových materiálů pro technologii tesa Power Kit není mnoho. Jedná se především o povrchy, které nejsou dostatečně pevné, nebo díky materiálu povrchu nedojde ke stabilnímu spojení.

Nevhodné povrchy

 • Tapety
 • Emailový lak
 • Omítka
 • Plasty na bázi polyetylenu (PE), polypropylenu (PP) a polytetrafluoretylenu (PTFE)
tesa Power Kit tesa Power Kit
Nevhodným povrchem pro aplikaci technologie tesa Power Kit je například tapeta nebo omítka.

Jednoduchá a čistá aplikace i odstranění

Aplikace technologie tesa Power Kit je snadná a zvládnete ji ve 3 krocích. V přiloženém videu se podívejte, jak při aplikaci postupovat. Také samotné odstranění adaptéru ze zdi je jednoduché, bez poškození povrchu a zanechání zbytků lepidla, a to dokonce i po několika letech používání.

Designové řady koupelnových doplňků tesa

S technologií tesa Power Kit můžete v koupelně připevnit širokou škálu koupelnových doplňků. V našem eshopu nabízíme hned 3 designové řady koupelnových doplňků tesa. Snadno si tak bez náročné rekonstrukce můžete sladit doplňky a vykouzlit ze své koupelny místo, kde se budete cítit příjemně.

 • Designová řada tesa Smooz představuje jemný a moderní styl, který kombinuje design chromovaných povrchů a matného skla.
 • Designová řada tesa Aluxx nabízí čistý a lesklý design pochromovaného hliníku, vysoce kvalitní materiály a snadnou údržbu.
 • Designová řada tesa Ekkro jsou především čisté siluety, přímé linie a moderní vzhled pochromovaného kovu v kombinaci se saténovým sklem.
tesa Smooz
Koupelnové doplňky tesa jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a snadno se udržují.

Objevte kouzlo inovativní technologie tesa Power Kit a zkrášlete si svou koupelnu. Vybírejte z pestré nabídky atraktivních koupelnových doplňků s montáží bez vrtání, nepořádku a hluku.

P-DC1-WEB23