Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Horizon Zero Dawn 2 (SPEKULACE) – pokračování PS4 exkluzivity potvrzeno

Aktualizováno

Horizon Zero Dawn je vynikající hrou, od vydání tohoto akčního RPG studia Guerrilla Games už ale uběhlo pár let a fanoušci jsou přímo dychtiví se do tohoto krásného a nebezpečného světa vrátit. Pokračování sice zatím oficiálně potvrzeno nebylo, neoficiální zdroje ale zpívají úplně jinou písničku. Setkáme se tedy znovu s hlavní hrdinkou Alloy?

(Update): Spekulace o pokračování série Horizon se potvrdily. Podívejte se na všechny články, které jsme o druhém díle jménem Horizon: Forbidden West zatím napsali.

Spekulace

Horizon Zero Dawn 2; screenshot: spekulace

• Žánr: Akční RPG • Multiplayer: Ne? • Vývojář: Guerrilla Games • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment • Platformy a Datum vydání: (PS4, PS5?) • Čeština: ?


Horizon Zero Dawn 2 – když herci neumí držet jazyk za zuby...

• Spekulace: 16. 4. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Horizon Zero Dawn 2 bylo zřejmě nepřímo potvrzeno během akce Star Wars Celebration v americkém Chicagu. Dabérka Janina Gavankar, která v DLC The Frozen Wilds hrála postavu jménem Tatai, se při rozhovoru s jednou fanynkou prořekla, že zná pár pod pokličkou držených informací o tomto očekávaném pokračování.

No, prořekla, před překvapenou fanynkou doslova prohlásila: „Je to úžasné, počkejte si, až to uvidíte. Umřete z toho, znám pár tajemství! Umřete z toho.” Skvělé zprávy, že? No, jak pro koho, Janina se možná ze strany Sony dočká minimálně plesknutí přes prsty, bylo by totiž minimálně podivné, kdyby nebyla vázána nějakou smlouvou o mlčenlivosti. Ale třeba se také jedná o pečlivě promyšlené, virální promo… Kdo ví?

Každopádně musíme tyto zprávy brát trochu s rezervou, nejedná se o nic potvrzeného a poslední únik informací zveřejněný na serveru Pastebin navíc naznačuje, že Horizon Zero Dawn 2 zřejmě vyjde až pro platformu PS5, navíc až kolem roku 2021. To naše nadšení poněkud sráží k zemi, realita ale může být ve finále úplně jiná, jelikož jak SONY, tak ani Guerrilla Games ještě nic oficiálně nepotvrdili ani nevyvrátili.

• Zdroje: Pastebin, vlastní

i Mohlo by vás zajímat

Ale vzhledem k tomu, že se prvního Horizon Zero Dawn prodalo více než 10 milionů kusů, je téměř 100% jisté, že tvůrci takto silnou značku nenechají ležet ladem. Otázkou je, kdy se pokračování této herní pecky skutečně dočkáme. Jakmile se ale dozvíme něco nového, budeme vás informovat.

P-DC1-WEB28