Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Intel WiDi

Učiňte každý zážitek z používání počítače či notebooku mnohem zábavnějším pomocí technologie Intel WiDi. Snadno a jednoduše s ní přenesete multimediální obsah, který máte rádi, přímo do vaší televize, kde si jej vychutnáte z pohodlí křesla.  

Všechno, co k tomu budete potřebovat je PC nebo ultrabook podporující funkci Intel WiDi, televizor vybavený technologií Intel WiDi nebo speciální adaptér připojitelný téměř ke každé HDTV. Pak už vám nebude nic bránit v tom vychutnávat si vaše oblíbené filmy, hudební koncerty, prohlížet si fotografie či používat aplikace dosud nevídaným způsobem ve vysokém rozlišení, na velké ploše a se špičkovým zvukem přímo ve vašem domácím kině.
 

FullHD zážitek


Užívejte si vizuálně ohromující kvality FullHD videí společně s vašimi přáteli díky technologii Intel WiDi - technologii zabudované v procesorech Intel Core. Technologie podporuje video až v rozlišení 1080p, což vám zaručí jedinečný zážitek ze sledování.

Více zábavy najednou


Podporuje-li vaše PC Intel WiDi, můžete dělat více věcí najednou. Kontrolujte si emaliovou poštu nebo chatujte s přáteli na sociálních, zatímco sledujete na televizoru film. S technologií Intel WiDi je vše snadné a navíc nakažlivě zábavné.

Vše v televizoru, ihned


S technologií Intel WiDi můžete dotykem ovládat Microsoft Windows 8 a jeho aplikace a užívat si je na televizoru v obývacím pokoji. Stačí si stáhnout aplikaci Intel WiDi Media Share a můžete si prohlížet fotografie, videa či poslouchat hudbu přímo v HDTV.Během chvilky hotovo


Pro zprovoznění Intel WiDi následujte tyto dva jednoduché kroky: 

  • Jestliže jste si ověřili, že váš laptop či PC obsahují technologii Intel WiDi, připojte Intel WiDi adaptér do televize, nebo využijte přímo kompatibilní televize s adaptérem již zabudovaným.

  • Spusťte aplikaci Intel WiDi na vašem počítači či laptopu, klikněte na tlačítko "Připojit" a užívejte si novou dimenzi multimediální zábavy.
P-DC1-WEB17