Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Jak si správně vybrat disk WD

Aktualizováno

WD je jedna z nejprestižnějších značek IT světa. Již desítky let přináší ty nejkvalitnější pevné disky, jejichž pestrá nabídka snadno uspokojí všechny typy uživatelů. Právě pro snadnější orientaci a pohodlnější výběr mezi jednotlivými produkty přináší WD hned několik barevných edicí pevných disků.

Úspora energie,
tichý chod
Každodenní užívání Maximální nasazení
24/7
Datová centra Sledovací systémy
80 GB - 1 TB 500 GB - 3 TB 500 GB - 4 TB 1 TB - 3 TB 1 - 4 TB
SATA 6 GB/s
PATA 100 MB/s
SATA 6 GB/s SATA 6 GB/s SATA 6 GB/s SATA + GB/s
8 MB - 64 MB 64 MB 64 MB 64 MB 64 MB

WD Green

Zelená edice WD představuje zodpovědný přístup k životu i celé planetě. Jde o tiché a úsporné disky. Jejich provoz je radostí nejen pro přírodu, ale i pro vaši peněženku. Je vhodný pro úsporné HTPC sestavy.

WD Blue

Stabilní výkon a spolehlivost pro každý den. To naplňuje modrá edice pevných disků WD. Hoďte za hlavu všechny starosti a užijte si partnerství, které přečká všechny nesnáze. Modré disky představují standard určený pro kancelářské sestavy či domácí neherní sestavy.

WD Black

Výkon bez kompromisů. Černá edice pevných disků WD odpovídá na požadavky těch nejnáročnějších uživatelů, do jejichž sestav přináší maximální výkon. Své využití najde jak v domácích serverech, tak i v těch nejlepších herních sestavách.
Dvoudisková jednotka WD Black2 se bezpečně postará o vaše data. Je nabízena se stejnou špičkovou 5letou omezenou zárukou stejně jako jiné výkonné úložné jednotky WD'. Disky WD Black jsou odrazem inovace a zaujetí našich inženýrů a jsou podrobovány náročnějším zátěžovým testům po delší dobu, než je tomu u tradičních úložných řešení.

WD Red

Červená edice pevných disků WD je speciálně navržena pro použití v NAS zařízeních pro domácnosti a malé kanceláře. Při testování těchto pevných disků byly dodrženy nejpřísnější standardy a certifikace pro zajištění kompatibility s nejrozsáhlejším seznamem partnerů. Speciální firmware NASware 2.0 zajišťuje lepší spolehlivost disků a ochranu dat v případě výpadku proudu. 

WD Purple

Úložiště pro sledování WD Purple nabízí jedinečnou technologii AllFrame, díky níž vám přináší špičkovou spolehlivost a bezstarostnou instalaci bezpečnostního systému pro domácnost nebo malý až střední podnik. Exkluzivní aktualizace firmwaru pro zařízení WD Purple, která pomáhá eliminovat degradaci kvality videa a výpadky, k nimž může dojít, když je úložiště bezpečnostního systému tvořeno běžnými pevnými disky.
WEB2