Obnovit stránku

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

Jak sušit prádlo v sušičce (TIPY A TRIKY)

Článek

Aktualizováno

Sušení prádla v sušičce má mnoho výhod, a proto není divu, že obliba a nepostradatelnost sušiček roste. Není ovšem na škodu znát pár pravidel, abychom předešli srážení prádla v sušičce nebo ho nechtěně jinak poškodili. A právě proto je tu náš článek, který vám řekne vše o tom, jak správně sušit prádlo v sušičce, abychom jej nezničili a abychom tento skvělý spotřebič mohli využít naplno. 

Jak sušit prádlo v sušičce

Jak sušit prádlo v sušičce – OBSAH

 1. Jak funguje sušička prádla
 2. Co můžu sušit v sušičce prádla?
 3. Co nedávat do sušičky?
 4. Sušení prádla v sušičce – rady a tipy
 5. Aviváž a sušička – proč nepoužívat aviváž do sušičky
 6. Moderní sušičky prádla aneb Jak sušit prádlo v sušičce bez obav
 7. Jak vyčistit sušičku
 8. Proč si pořídit sušičku prádla
 9. Sušička prádla a recenze

Jak funguje sušička prádla

Sušení prádla na sušáku v bytě není moc praktické. Sušáky zabírají místo, může dojít k tvorbě či nárůstu plísní, nemůžete prát více várek prádla najednou, protože to nemáte kde sušit. Naproti tomu sušička prádla vám ušetří spoustu místa v bytě, zbaví vás žehlení, prádlo krásně navoní, nadýchá a zbaví chlupů a žmolků. A jak taková sušička prádla funguje?

Sušičky prádla fungují v zásadě na principu vysoušení horkým nebo teplým vzduchem a následným zchlazením. Sušička nasaje vzduch a ohřeje ho na zvolenou teplotu. Teplým či horkým vzduchem z prádla odstraňuje vlhkost. Na konci sušení vyfouká sušička prádlo studeným vzduchem, který zajistí, že textilie nebudou pomačkané. Přebytečnou kapalinu vznikající během sušení odvádí sušička pryč z bubnu. A podle způsobu, jakým odvádí přebytečnou vlhkost (kondenzát), rozlišujeme základní typy sušiček: ventilační a kondenzační.

 • Ventilační sušičky odvádí páru z přístroje pryč z místnosti (z budovy). K jejímu provozu je nutné stavební úpravou zajistit odvod. Proto taky nejsou ventilační sušičky u nás moc rozšířené, a to i přesto, že mají nízkou pořizovací cenu a poměrně nízkou spotřebu.
 • Kondenzační sušičky prádlo suší horkým vzduchem, který se uvnitř sušičky opět ochladí a zkondenzovaná voda z prádla je odváděna rovnou do odpadu nebo do nádobky na kondenzát. Kondenzační sušičky s topným tělesem fungují na principu teplého a studeného okruhu a k ochlazení kondenzátoru využívají chladný vzduch z okolí sušičky. Nevyužívají zbytkového tepla a jsou energeticky náročnější. Naproti tomu kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem mají pouze jeden uzavřený okruh. Horký vzduch není ochlazovaný vzduchem z místnosti, ale chladivem ve výparníku. Kondenzační sušičky využívají zbytkového tepla, a proto jsou energeticky úspornější. Díky nižší teplotě vzduchu vháněného do bubnu umožňují sušičky s tepelným čerpadlem šetrnější sušení jemných textilií. V některých sušičkách tak můžete sušit i vlnu či hedvábí.
Jak sušit prádlo v sušičce
Konec nevzhledným sušákům a kupící se hromadě prádla čekající na vyžehlení! Sušička na prádlo vám uvolní místo v bytě a výrazně usnadní žehlení.

Co můžu sušit v sušičce prádla?

Jaké oblečení můžete sušit v sušičce velmi záleží především na schopnostech a technologii sušičky samotné. Dnešní moderní sušičky jsou tak šetrné, že v nich můžete bez obav sušit i ty nejjemnější a nejchoulostivější kusy oblečení. Ovšem pokud vaše sušička není vybavena programy pro velmi jemné či jinak choulostivé prádlo, vkládejte do spotřebiče pouze takové oblečení, které je pro sušení v sušičce vhodné. Co nesušit v sušičce, zjistíte to podle, že se na oblečení vyskytuje značka nesušit v sušičce. A co jednotlivé symboly na cedulkách oblečení znamenají?

Symboly na cedulkách oblečení
Kruh ve čtverci představuje symbol pro sušení prádla v sušičce. Pokud je tento symbol přeškrtnutý, výrobce nedoporučuje daný oděv sušit v sušičce. Jedna tečka ve čtverci znamená, že oděv lze sušit pouze při nízké teplotě. Dvě tečky ve čtverci dovolují sušení prádla při normálním sušícím programu.

Realita je taková, že pokud se budete striktně řídit symboly na cedulkách oděvů zjistíte, že do sušičky nemůžete dát téměř nic. Jinak riskujete srážení prádla v sušičce, zkřivení zipů, poničení jemných a hedvábných látek, ztráty pružnosti u elastického prádla. Pokud váháte, držte se jednoho pravidla – oděvy, které perete v pračce, můžete dát i do sušičky. Ovšem zvolte vždy kratší a šetrnější program s co nejnižší teplotou. V případě potřeby můžete pak sušení zopakovat nebo nechat oděvy doschnout na ramínku.

Co nedávat do sušičky?

U sušičky prádla se rozhodně vyplatí důkladně prostudovat manuál, kde výrobce podrobně uvádí, jaké druhy oblečení v daném modelu sušičky můžete sušit a jaké ne, případně co nesmí do sušičky v žádném případě přijít. Mezi sušičkami a jejich schopnostmi je totiž značný rozdíl. Podstatnou roli při sušení prádla hraje i teplota v sušičce, která bývá pro různé materiály odlišná.

A jaké prádlo nedávat do sušičky? Pokud to vaše sušička prádla vyloženě neumožňuje, měli byste být obezřetní a opatrní u těchto materiálů:

 • Elastické prádlo – vysoká teplota elastickému prádlu škodí. Vlákna se při vyšší teplotě poškozují a prádlo se může srazit nebo ztratit svůj tvar a pružnost.
 • Je známo, že sušička sráží oblečení z vlny, hedvábí či krajky, a ani vysoká teplota těmto materiálům nesvědčí. Pokud dáte vlněný svetr nebo hedvábnou halenku sušit při vysoké teplotě, z bubnu vytáhnete o poznání menší velikost oděvu. Krajka se navíc může nejen srazit, ale i potrhat.
 • Oblečení s nažehlovacími obrázky by se mohlo při vyšších teplotách v sušičce nenávratně poškodit. Nažehlovací obrázek může popraskat, potrhat se nebo se odloupnout. 
 • Do sušičky nedávejte prádlo, které obsahuje gumové části, stejně tak nevkládejte boty do sušičky, pokud mají lepené podrážky. Ty se mohou působením horkého vzduchu rozlepit. 
 • Do sušičky rovněž nepatří oblečení s plastovými zipy, které se mohou zkroutit. Podobně jako podprsenky s výplní, které se mohou zdeformovat.
 • Vyvarujte se sušení čehokoliv, co může na sobě obsahovat jakýkoliv druh hořlaviny, jako např. ručníky znečištěné lakem na vlasy.
 • V sušičce na prádlo by se neměly sušit tkaniny se skleněnými vlákny, která se někdy mohou vyskytovat například u záclon. Všeobecně se příliš nedoporučuje vkládat záclony do sušičky, raději je hned po vyprání vyvěste zpět na okna a nechejte volně doschnout.
Sušení prádla v sušičce
Co nepatří do sušičky? Vysokým teplotám nevystavujte oblečení z hedvábí, vlny a krajky. Obezřetní buďte také při sušení elastického oblečení a oděvů s potisky či různými ozdobami.

Sušení prádla v sušičce – rady a tipy 

Máme pro vás několik rad, které je dobré dodržovat, aby se vaše prádlo při sušení v sušičce nezničilo. Správný postup, jak sušit prádlo v sušičce i jak zabránit srážení prádla v sušičce, začíná již v pračce.

 1. Při praní prádla to nepřehánějte s množstvím pracího prášku. Prací prášek, který v prádle zbyde, se uvolňuje při sušení a může na prádle zanechat skvrny. 
 2. Před sušením prádlo pořádně vyždímejte v pračce.
 3. Dodržujte kapacitu sušičky. Pokud ji naplníte více než je doporučováno, prádlo může zůstat i po sušení vlhké. Navíc bude více pomačkané, protože nebude mít v bubnu dostatek prostoru. 
 4. Oblečení s potisky, flitry, perličkami a dalšími různými ozdobami otočte naruby, než ho vložíte do sušičky. 
 5. Zipy a knoflíky zapněte, abyste ochránili jak oblečení, tak buben sušičky. Oblečení, které má plastové zipy sušte v sušičce pouze na tu nejnižší teplotu. Plastový zip by se mohl teplem zvlnit.
 6. Sušení bot v sušičce provádějte ve speciálních koších, které je ochrání.
 7. Jemné a mini spodní prádlo (tanga) či podprsenky vložte před sušením vždy do speciálních ochranných sáčků.
 8. Chcete-li čisté prádlo pouze zbavit chlupů z vašich domácích mazlíčků, stačí použít program Refresh, který prádlo jen vyfouká a nepoužívá k tomu vysokou teplotu.
 9. Před vložením do sušičky vyjměte z oděvů všechny předměty, které by se mohly v bubnu vznítit – zapalovače, zápalky.
 10. Příliš objemné prádlo jako spací pytle, polštáře, přehozy sušte v sušičce pouze pokud to výrobce vyloženě povoluje a sušička má na tyto objemné kusy textilií speciální program, který umožňuje i sušení peřin v sušičce.
 11. Pravidelně čistěte filtry sušičky, které zachytávají chlupy, žmolky a prach. 

Jak třídit prádlo do sušičky

Všeobecně platí, že do sušičky vkládáte stejný druh prádla, který společně perte v rámci jedné várky. Důležitý je následně zvolený sušicí programy, který je nutné přizpůsobit konkrétním typům tkanin a materiálů.

Jak sušit boty v sušičce 

Sušení bot v sušičce někdo zcela zatracuje, jiní si to pochvalují. Ano, boty lze sušit v sušičce, ale je doporučeno sušit je usazené ve speciálním koši a pokud jsou lepené, tak pouze při nízké teplotě. Vkládat boty do sušičky jen tak na volno bez speciálního koše do sušičky může být riziko jak pro buben, tak pro boty samotné. Pokud jsou boty lepené a vy je vystavíte vysoké teplotě, mohou se jednoduše rozlepit. 

Držák na sušení bot BEKO DH 8644 CSDRX Koš na sušení bot Electrolux E4YHRACK01
Pro sušení bot v sušičce prádla používejte speciální koš na boty, který můžete využít mimo jiné také na sušení plyšových hraček či podprsenky s kosticemi.

Sušení péřové bundy v sušičce

Sušení peří v sušičce nepředstavuje žádný problém, dokonce je sušička prádla pro sušení péřové bundy či péřové vesty skvělá. Vlastně pokud si chcete doma vyprat bundu z pravého peří, měli byste doma mít i sušičku. V opačném případě je lepší péřovou bundu odnést do čistírny. Pokud ji totiž po vyprání budete sušit na sušáku nebo na topení, peří zůstane zmuchlané na jednom místě a o péřovku jste přišli.

Jak sušit v sušiče péřovou bundu? Možná má vaše sušička program peří, případně zvolte pro sušení bundy v sušičce program pro jemné prádlo s nízkou teplotou. Nikdy nepoužívejte horký vzduch, pouze teplý. Důležité je, že na sušení péřové bundy v sušičce potřebujete míčky neboli balónky do sušičky, protože při sušení bund v sušičce jim musíte navrátit jejich načechranost. Vložíte je jednoduše do bubnu spolu s bundou. Tyto míčky můžete použít opakovaně.

i Balónky do sušičky nejenže zkracují délku sušení až o 25 %, ale díky nim bude vaše prádlo krásně nadýchané a měkké. Tkaniny změkčují bez použití chemických prostředků. Míčky do sušičky můžete použít opakovaně.

Sušení jemného a choulostivého prádla v sušičce

Jak jsme zmiňovali výše, pro mnohé oblečení se nedoporučuje sušení v sušičce vůbec. Týká se to především jemného, choulostivého prádla, jako je hedvábí, vlna, viskóza či funkční oblečení. Ovšem tak jako většina moderních praček dnes má program „ruční praní”, stejně tak i u moderních sušiček najdete program, který je k těmto materiálům šetrný a usuší je bez poškození. Pokud vaše sušička prádla nedisponuje takovým programem a vy přesto chcete jemné tkaniny v sušičce usušit, zvolte ten nejkratší program s nejnižší teplotou a malé kusy oblečení dejte do speciálního ochranného obalu.

Aviváž a sušička – proč nepoužívat aviváž do sušičky

Měkké a krásně voňavé prádlo chce mít po vyprání každý. Proto tak rádi přidáváme při praní aviváž. Ale při sušení prádla je důležité vědět, že sušičky a aviváž nejsou zrovna dobří kamarádi. Plánujete-li tedy po vyprání prádlo sušit v sušičce, neperte ho s aviváží nebo jen s doporučenou dávkou. Aviváž totiž může sušičku zanášet. Obzvláště větší množství aviváže ve vypraném prádle může ucpávat filtry, čidla a jiné důležité vnitřní části sušičky. Po čase tak budete muset nechat sušičku odborně vyčistit, v horším případě se nenávratně poškodí.

Sušička a aviváž si sice nerozumí, avšak dobrá zpráva je, že sušička sama prádlo krásně nadýchá a změkčí. Především sušičky s parním programem dokáží nahradit různá změkčovadla. Pokud si ovšem nedovedete praní bez aviváže představit a chcete mít prádlo voňavé a dopřát si výběr různých vůní, můžete si koupit vůně a osvěžovače, které jsou určené přímo pro sušičky. 

Ubrousky do sušičky COCCOLINO Intense Fresh Sky Vůně do sušičky MIELE Rose určená jen pro sušičky Miele
Aviváž do sušičky zkrátka nepatří, když ale přidáte do sušičky vonné ubrousky nebo vůni určenou do sušiček, bude vaše prádlo po usušení krásně voňavé.

Vůně do sušičky 

Vůně představují možnost, jak mít voňˆavé prádlo ze sušičky. Stačí je přidat do sušičky během procesu sušení. Rovnoměrně se rozptýlí do veškerého prádla  a jejich výhodou je, že si můžete podle množství sami regulovat intenzitu vůně.

Ubrousky do sušičky 

Vonné ubrousky mohou také nahradit aviváž do sušičky prádla. Přispívají k změkčení prádla a zároveň prádlo příjemně navoní. Ubrousky do sušičky mají antistatický efekt a rovněž snižují pomačkání, čímž usnadňují i žehlení. 

Balónky do sušičky 

Balónky do sušičky prádla dokáží výrazně změkčit prádlo bez použití chemikálií. Jejich výhodou je, že dokáží zkrátit dobu sušení až o 25 %, čímž vám ušetří čas a energii. Někdo místo nich používá klasické tenisáky do sušičky, my však doporučujeme výhradně používat produkty určené k sušení prádla.

Balónky do sušičky prádla
Balónky do sušičky prádlo krásně nadýchá a změkčí. Zároveň zkracuje dobu sušení až o 25 %.

Moderní sušičky prádla aneb Jak sušit prádlo v sušičce bez obav 

Již dávno se obecně nedá říct, že jemné prádlo nemůžete dát do sušičky. Na trhu jsou dnes takové sušičky prádla, které si nejen dokáží prádlo sami zvážit, ale rozpoznají i materiál a sami určí ten správný program a délku sušení. Jsou vybavené technologiemi, které ochrání i ty nejchoulostivější oděvy, a vy tak můžete sušit své oblíbené kousky oblečení bez strachu, že se zničí.

Programy pro jemné a choulostivé tkaniny

I choulostivé materiály, jako jsou vlna, hedvábí či funkční oblečení můžete v klidu svěřit sušičce, která díky moderním technologiím bezpečně usuší i oblečení určené pouze k ručnímu praní. Taková sušička zvolí program na míru danému materiálu a přizpůsobí se mu nejen teplota v sušičce, ale také pohyb bubnu. Využívá velmi citlivé senzory monitorující celý cyklus sušení. Senzor vlhkosti neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost v sušičce a dobu sušení tak přizpůsobí přesně dle potřeby. Oděvy tedy nejsou nikdy vystaveny zbytečnému teplu. 

Sušička AEG T8DBG68SC se systémem AbsoluteCare Sušička Electrolux PerfectCare 800 EW8H259SCT se systémem DelicateCare
Ať už funkční oblečení, vlna nebo hedvábí, inovativní technologie, které přizpůsobí správnou teplotu i pohyb bubnu danému typu tkaniny na míru, vám garantují, že kvalita vašeho oblečení bude zachována a vaše oděvy budou vypadat skvěle.

Sušičky s parním programem

Jestli chcete mít prádlo po doprání jemné na dotek a téměř bez nutnosti žehlení, pak přesně to vám umožní sušička s parním programem. Pára nahradí různá změkčovadla a výrazně snižuje pomačkání prádla. Zbaví ho také pachů, bakterií a roztočů, což jistě ocení každá domácnost s alergikem. Také novopečené maminky jistě uvítají, že jim odpadne nutnost žehlit věci pro novorozence ze sušičky s parním programem.

i Sušička prádla je ideální pro alergiky, protože dokáže zničit bakterie a zachytit z oblečení prach či zvířecí chlupy. Oblečení krásně změkčí a zjemní, takže tkaniny pak nedráždí citlivou pokožku. 

Program Refresh

Program Refresh je geniální záležitost přesně pro ty případy, kdy jste například načichli kouřem nebo výpary v restauraci nebo máte pomačkané šaty, které jsou jinak čisté. Program Refresh odstraní pach, sníží pomačkání a navrátí vašemu kousku oblečení svěžest, aniž byste ho museli prát. 

Chytré sušičky, které myslí za vás

Jaký program zvolit? Na jak dlouho sušení nastavit? Tyto otázky vás již nemusí trápit. Moderní sušičky si dnes dokáží prádlo nejen zvážit a určit délku cyklu, ale díky senzorům sami vyberou vhodný program. A pokud je prádlo suché dříve, než končí cyklus, sušička sušení ukončí, aby tkaniny nebyly vystavované zbytečnému teplu. Pak ještě nějakou dobu pouze točí bubnem, aby se nadýchané prádlo nepomačkalo. 

Set pračka a sušička ELECTROLUX EW8H259SCT Set pračka a sušička ELECTROLUX EW8H259SCT
Máte málo místa v bytě? Nemáte dostatek prostoru na pračku i sušičku? Postavte je na sebe. Za pomoci mezikusu pračku a sušičku bezpečně ukotvíte na sebe. Sehnat můžete originální nebo univerzální mezikusy.

Jak vyčistit sušičku

Pravidelné čištění sušičky je velmi důležité. Jak pro její správné fungování, tak pro její dlouhou životnost. Čištění sušičky není nijak náročné a nezabere vám ani moc času. A jak tedy čistit sušičku?

Čištění filtru sušičky na prádlo

Pokud vám záleží na tom, aby sušička dobře a dlouho fungovala, je nutné pravidelně čistit filtry. U nejrozšířenějších typů sušiček, tedy u kondenzačních sušiček s tepelným čerpadlem, se povětšinou setkáte s dvěma filtry: předním, přímo u bubnu v otvoru dveří, který zachytává hrubší nečistoty a spodním, za krytem, který chrání agregát tepelného čerpadla od zanesení drobnými nečistotami. 

Přední filtr doporučujeme čistit po každém sušení. Je to rychlé a jednoduché. Vyčistíte ho snadno tím, že vlhkou rukou nebo hadříkem setřete hrubé nečistoty, jako jsou zbytky vláken a usazený prach. Zkontrolujte, zda není síťka zalepená zbytkem pracího prostředku nebo aviváže. Pokud ano, dočistěte filtr jemně kartáčkem a vlažnou vodou. Poté filtr vraťte zpět na místo u bubnu. 

Spodní filtr je nutné čistit jednou za měsíc. Moderní sušičky vás samy upozorní na nutnost čištění spodního filtru. Najdete ho ve spodní části sušičky po otevření plastového krytu. Po vyjmutí ho z obou dvou stran opatrně vysajte, čímž z něj dostanete jemné prachové částice. Vysajte i záhyby spodního krytu. Poté filtr zaklapněte zpět na svoje místo. 

Nové modely sušiček kvůli jednodušší údržbě disponují dvojitým horním filtrem a spodní již nemají. 

Sušička prádla SAMSUNG DV90N8287AW – dvojití filtr pro snadnou údržbu Sušička prádla SAMSUNG DV90N8287AW – dvojití filtr pro snadnou údržbu
Pokud je sušička prádla vybavena vylepšeným filtrem s dvouvrstvou síťovou filtrací, není nutné použití filtru pro tepelný výměník

Čištění kondenzátoru

Pokud nemáte sušičku zapojenou přímo do odpadu, měli byste pravidelně vylévat nádobku na kondenzát. Ideálně po každém sušení

Kondenzátor samotný je potřeba také pravidelně čistit. To se ale liší podle typu sušičky. Pokud máte sušičku s topným tělesem, kondenzátor je snadno vyjímatelný a můžete jej tak jednoduše a rychle vyčistit vodou nebo profouknout proudem vzduchu.

U sušiček s tepelným čerpadlem nelze vyjmout kondenzátor z těla sušičky. Můžete si tedy pomoci vysavačem nebo kondenzátor alespoň opatrně očistit kartáčem. Vhodné je nechat kondenzátor čas od času vyčistit profesionálně. 

Velkou výhodou jsou sušičky se samočisticím kondenzátorem, jejichž údržba je v tomto ohledu pro vás zcela bez práce.

Sušička prádla Siemens WT47W5H0BY se samočisticím kondenzátorem Sušička prádla Bosch WTW87467CS se samočisticím kondenzátorem
Výrobci sušiček se snaží spotřebitelům údržbu spotřebiče co nejvíce zjednodušit, a proto dnes není problém pořídit si sušičku prádla se samočisticím kondenzátorem, jako jsou například sušička Siemens WT47W5H0BY nebo Bosch WTW87467CS

Proč si pořídit sušičku prádla

Kolem sušiček na prádlo se traduje mnoho mýtů a domněnek, například o tom, zda ničí sušička prádlo. Od prvních sušiček ovšem technologie pokročily již natolik, že i když na nějakém tvrzení kus pravdy bylo, dávno to již neplatí. Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, zda si koupit či nekoupit sušičku, byla by škoda ochudit se o tento luxus pouze kvůli mylným představám. A proč se tedy vyplatí pořídit si sušičku prádla?

 • Sušička prádla šetří váš čas a námahu. Dokáže prádlo nejen vysušit, ale i načechrat a změkčit a vy tak strávíte méně času žehlením. Některé sušičky jsou tak dokonalé, že žehličku budete muset vzít do ruky jen na dožehlení pár záhybů na košili. 
 • Sušička na prádlo ušetří spoustu místa v bytě tím, že nemusíte mít rozestavěné sušáky na prádlo, které jsou jednak nevzhledné a jednak zabírají mnoho místa. Podle dispozice vaší domácnosti můžete postavit sušičku a pračku vedle sebe nebo si lze vybrat set sušičky a pračky a postavit si je na sebe či dokonce můžete zvolit sušičku a pračku v jednom spotřebiči. 
 • Sušička dokáže prádlo nejen vysušit, ale také zjemnit. Oblečení tak nebude dráždit citlivou nebo atopickou pokožku. Sušičky dokáží z prádla odstranit i bakterie a různé alergeny. Sušička je tak vhodná do domácností s alergiky.
 • Setkali jste se již s názorem, že sušička prádlo ničí? Pokud tomu tak někdy bylo, dávno to již neplatí. Moderní sušička o vaše prádlo pečuje. Dokonce díky senzorům vlhkosti a speciálním programům každému materiálu na míru dokáže sušička o vaše oblíbené kousky oblečení pečovat lépe, než kdybyste je sušili na sušáku. Myšlenka, že sušička ničí prádlo, není rozhodně na místě, naopak díky sušičce může být vaše oblečení déle jako nové. 
 • Že je sušička prádla žrout elektrické energie? Toto tvrzení je dnes již přežitek. Především sušičky prádla s tepelným čerpadlem využívající zbytkového tepla jsou energeticky úsporné
i Jak vybrat sušičku prádla?
Nejste si jisti, jak vybrat sušičku, abyste nešlápli vedle a aby se vám vaše investice vyplatila? Přečtěte si náš článek Jak vybrat sušičku, který vám podrobně a přehledně poradí s výběrem vaší nové sušičky na prádlo.

Sušička prádla a recenze

Váháte, která sušička bude nejspolehlivější? Do které sušičky prádla se vyplatí investovat? Nejlepší vizitkou sušičky prádla je recenze od spotřebitelů. Přečtěte si recenze sušiček od zákazníků, kteří již nakoupili. V kategorii Sušičky prádla recenze naleznete nejspolehlivější sušičky prádla seřazené podle hodnocení ostatních zákazníků. Dozvíte se nejen nejdůležitější parametry daného spotřebiče, ale také zkušenosti lidí, kteří ho již vyzkoušeli. 

i Mohlo by vás zajímat

Když jednou zakusíte luxus, který vám v domácnosti dokáže sušička prádla poskytnout, již nikdy se jí nebudete chtít vzdát. Vyberte si taky svoji sušičku prádla, která vám ušetří čas, námahu i prostor v bytě.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB18