Stavebnice LEGO® dle věku

Stavebnice LEGO® podle zájmu: každý si najde svou řadu!

LEGO® Architecture
RECENZE

Stavebnice LEGO® Za světlem majáku

S novým setem motorizovaného majáku se LEGO designéři skutečně vytáhli. Nebál bych se ho označit za jeden ze dvou nejhezčích setů vůbec. Samozřejmě zásluhy patří také Sandrovi Quattrini - designérovi původního modelu, ze kterého maják vychází. Řada LEGO Ideas totiž značí, že maják vznikl v rukou fanouška a do oficiální distribuce byl zařazen po významné podpoře celé komunity. Pojďme tedy prozkoumat, čím si to zasloužil.

Zjistit více
LEGO® Architecture
Pro milovníky cestování a architektury

Stavebnice LEGO® Architecture

Pokud jste nadšenými cestovateli se zájmem o slavné světové stavby, historické památky i městská panoramata, pak je stavebnice LEGO® Architecture možností, jak si své cestovatelské sny můžete splnit i z pohodlí svého domova. Přímo pod vašima rukama vyrostou skutečná místa z kostiček, tedy LEGO® budovy, památky, nebo dokonce panorama celých měst. Unikátní sběratelské modely jistě najdou své čestné místo u vás doma nebo v kanceláři, a díky přiložené brožurce se navíc o každé stavbě dozvíte plno fascinujících informací.

Zjistit více
LEGO® Ideas
Užijte si chvíle zábavného soustředění

Stavebnice LEGO® Ideas

The LEGO Group dala prostor svým věrným fanouškům, kteří měli možnost sami navrhnout vlastní modely. Podle následného hlasování dalších tisíců milovníků tohoto kreativního tvoření pak značka vybrala a vyrobila modely fanoušků, které dosáhly největší podpory a získaly nejvíce hlasů. Vznikla tak řada stavebnic LEGO® Ideas obsahující rozmanitou škálu modelů k hraní i na výstavku, jako je například LEGO® vesmírná stanice, Sesame Street, LEGO® piano, psací stroj i mnoho dalších originálních modelů.

Zjistit více

LEGO® a historie

Novinky ze světa LEGO®

Mezi novými produkty LEGO® si každý najde něco pro sebe. Naším tipem je ikonická stíhačka X-wing ze světa Star Wars. První verze X-Wingu se na trhu objevila v roce 1999. Dnes jsou za ni sběratelé ochotni zaplatit až dvacetinásobek. Pokud jste tedy fanoušky světa Star Wars, je nová verze stíhačky, která zničila hvězdu smrti, téměř povinností. Mimochodem u modelu si můžete vyzkoušet rovněž novou funkci našeho webu v podobě 3D zobrazení. Více informací o funkci v našem článku 3D Revoluce na Alza.cz.

 

 

 

 
Novinky ze světa LEGO®