Knitting Yarn
Knitting Yarn – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 684
BELLATEX Cotton embroidery kit 100 pcs - mix uni colours
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Yarn - material polyester, multicoloured - 339 Kč/100 g
LANG YARNS Paillettes Effect Yarn with Sequins, 25g, Grey
175,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - 700 Kč/100 g
Axland Flowers 250 g – 310 pink, orange
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 104 Kč/100 g
Axland Flowers 250 g – 270 green, yellow, salmon
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 104 Kč/100 g
LANG YARNS Paillettes Sequin Yarn, 25g, Beige
175,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - 700 Kč/100 g
DMC Brio Multicolour Yarn, 100 g, Shade 408 Yellow, Pink, Turquoise, Purple
199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - 199 Kč/100 g
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6205 purple, pink
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g
LANG YARNS Paillettes Sequin Yarn, 25g, Blue
175,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - 700 Kč/100 g
Axland Stylish Alpaca 150 g – 7707 pink, blue, yellow
New arrival
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 123 Kč/100 g
Axland Stylish Alpaca 150 g – 7702 green, beige
New arrival
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 123 Kč/100 g
Axland Flowers Moonlight 260 g – 3290 purple
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 100 Kč/100 g
NGM SET of 2 – Lady de luxe yarn, 100 g – 925 blue
New arrival
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 49 Kč/100 g
Axland Stylish Alpaca 150 g – 7720 green
New arrival
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 123 Kč/100 g
Axland Summer 100 g – 33 light blue
New arrival
85,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 85 Kč/100 g
Alize DIVA Batik Yarn 100 g – 6958 pink, purple, yellow
New arrival
65,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - 65 Kč/100 g
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6212 purple, yellow
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g
Alize DIVA Batik Yarn 100 g – 5550 salmon, grey, turquoise
New arrival
65,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 65 Kč/100 g
LANG YARNS Paillettes Sequin Yarn, 25g, Brown
175,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Yarn - 700 Kč/100 g
Vlnika SET (2 pieces) – Bambuška yarn, 50 g – 48 dark grey
New arrival
72,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 72 Kč/100 g
Axland Flowers Moonlight 260 g – 3253 black, grey
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 100 Kč/100 g
LANG YARNS Paillettes Sequin Yarn, 25g, Black
175,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Yarn - 700 Kč/100 g
Axland Flowers Moonlight 260 g – 3282 black, red
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 100 Kč/100 g
In the category Knitting Yarn on Alza.cz, we currently have a total of 684 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Pletacie priadze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak