Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

KRUPS, odborník na kávu

Máte rádi skvělou kávu? Chtěli byste si ji vychutnat i jinde než v kavárně? Zkuste popřemýšlet o pořízení vlastního kávovaru, se kterým si dopřejete svůj oblíbený mok v pohodlí domova. V našem článku vám dáme tip na vhodný přístroj a povíme si, jaké praktické vlastnosti a funkce nabízejí plnoautomatické kávovary značky KRUPS.

kávovary KRUPS

Co umí kávovary KRUPS?

V pestré škále kávovarových přístrojů by se člověk snadno ztratil. Ono i vyznat se v kávovarech jedné značky může dát zabrat. KRUPS na to šel jednoduše – speciálními technologiemi a funkcemi QUATTRO FORCE vybavil všechny své plnoautomatické kávovary. Můžete si být jisti, že vždy získáte stejně kvalitní přípravu kávy. Při výběru se tak můžete soustředit na další vlastnosti a funkce.

i Kupte automatický kávovar KRUPS, napište hodnocení a dostanete pánvičku Tefal zdarma jako poděkování. Více se dozvíte v našem článku Kup kávovar Krups, vyplň dotazník a získej pánev zdarma!akce s kávovary krups

Co je technologie QUATTRO FORCE?

Technologie QUATTRO FORCE v kávovarech KRUPS kombinuje čtyři nejdůležitější faktory ovlivňující výslednou chuť a kvalitu připravované kávy:

  1. Správná hrubost mletí – Tu zajistí extrémně odolný ocelový mlýnek Active Speed. Navíc ušetří až 20 % času ve srovnání s klasickými mlýnky na kávu. Kvalitní materiály zaručí dlouhou životnost až 280 000 cyklů. 
  2. Přesnost stlačení kávy – To je velmi důležité pro správnou extrakci! Požadovaný tlak zajistí funkce Ultraflat s hydraulickým pěchovacím systémem. Kávu stlačí silou 30 kg/cm2. Výsledkem je káva plné podmanivé chuti a aroma.
  3. Správná teplota – Jak ji poznat? S tím si KRUPS poradil jednoduše. Do svých kávovarů nainstaloval patentovaný Thermoblock®, který využívá elektronicky řízený průtokový ohřev. Díky tomu bude vaše káva spařená vždy správnou teplotou.
  4. Snadná údržba - KRUPS se může ve svých kávovarech pochlubit funkcí AutoClean, což je automatické čištění vnitřních částí. Není tedy nutné spařovací nádobu vyjímat, namáčet, seřizovat či promašťovat. Navíc si údržbu kávovaru můžete zvolit automaticky či na přání. Stejně tak není třeba nějaké složité odvápňování. Kávovary KRUPS jsou odolné proti ulpívání vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a molekuly vápníku odvede do odkapní misky. To šetří vaše peníze za údržbu i čas.

Široký výběr nápojů 

Je libo espresso, ristretto nebo raději něco napěnějšího? Nenechte se omezovat. Kávovary KRUPS zvládnou připravit pestrou paletu nápojů, ale i obyčejnou horkou vodu. Nápoje můžete připravovat dva naráz a určit si individuálně jejich objem s mililitrovou přesností.

Vychytaná konvice na mléko 

Pokud si potrpíte na mléčné pěny, potěší vás snadno odnímatelná nádobka na mléko. Lze snadno rozebrat na jednotlivé komponenty a jednoduše vyčistit. Navíc ji můžete skladovat v ledničce.

i Do vyprodání zásob dostanete ke kávovarům KRUPS i hodnotné dárky. Těšit se můžete například na dárkovou sadu KRUPS, zrnkovou kávu AlzaCafé nebo digitální předplatné Beverage & Gastronomy.

Každý zákazník je VIP

Přestože KRUPS klade při výrobě důraz na nejvyšší kvalitu, je pravděpodobné, že při používání kávovaru budete potřebovat s něčím poradit. Na webových stránkách http://www.krups.cz/services najdete odpověď na své nejčastější dotazy i telefonní číslo na zákaznickou linku. 

kávovary krups

Autorizovaný servis

KRUPS disponuje i autorizovanými servisy, kde se budou věnovat řešení případných závad vašeho kávovaru. Diagnostika je provedena do 24 hodin. A co když se doba opravy prodlouží? Pokud potrvá více jak 7 dní, autorizovaný servis vám poskytne zapůjčení náhradního kávovaru zdarma. 

Redakční tip: KRUPS Latte Smart EA860E10

Tento automatický mazlíček vás okouzlí technologií Quattro force, o jejímž významu a přednostech jsme psali výše. Nejzajímavější ale je, že disponuje rozhraním Bluetooth a aplikací Latte Smart. Díky tomu můžete s kávovarem komunikovat prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo tabletu, ať už máte Android nebo iOS. A k čemu je to dobré? Přípravu svého oblíbeného nápoje můžete spustit na dálku. K dispozici je i volba uložení až 10 oblíbených nápojů, což urychlí celý proces přípravy kávy. 

Nejlepší alternativy

Kávovary KRUPS

P-DC1-WEB17