Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kuberg Freerider 12000 W/20"

135 502 Kč
111 985 Kč bez DPH

Kuberg Freerider 12000 W/20"


Kuberg Freerider je vhodná motorka do terénu

Elektrická víceúčelová motorka Kuberg Freerider vás bude svými parametry hodně bavit. 22Ah baterie poskytuje dostatečný výkon k dosažení maximální rychlosti 55 km/h a zvládne až 60 minut provozu. Motorku pohání agilní 48V/12kW elektromotor.


Naprostá radost z jízdy

Freerider je určený pro začínající i pokročilé jezdce. Bez ohledu na to, zda chcete mít jen radost z jízdy, trénovat se svými dětmi, zlepšit svou fyzickou kondici, nebo potřebujete pouze dojíždět, bude vždy Freerider tou pravou volbou.


Kuberg sází na českou výrobu

Aby byla zajištěna co nejvyšší možná kvalita, je každý Freerider vyráběn ručně pouze z ověřených součástek nejvyšší kvality, které jsou dodány od důvěryhodných dodavatelů podle specifických požadavků výrobce.


Vynikající jízdní vlastnosti

Freerider je vybaven přední vidlicí Manitou Dorado Expert (180 mm) a zadní DNM Burner RB-RCP, které se starají o ladné dopady i v tom nejhrbolatějším terénu. Vynikající jízdní vlastnosti zajistí pneumatiky 20 x 2.5 Maxxis Creepy Crawler a o bezpečné brzdění se postarají 203mm kotouče umístěné na předním i zadním kole.


Chytrá aplikace Kuberg Volt pro monitorování jízdy

Mobilní aplikace Kuberg Volt App, určena pro chytré mobilní telefony se systémem iOS i Android, umožní monitorovat všechny funkce motorky. Prostřednictví aplikace nastavíte např. maximální rychlost, zobrazíte tachometr, statistiky jízdy, nebo pomocí perimetru vytyčíte oblast, ve které se vaše děti mohou na motorce pohybovat.

Parametry a specifikace

Technické údaje

Výkon 12 kW

Užitné vlastnosti

Hmotnost 36 kg
Barva Černá

Baterie a nabíjení

Řidičské oprávnění

Řidičské oprávnění Není potřeba
Kód:  Kube11
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB28